Oticlin Kids do higieny uszu 10ml(R)

Kod produktu: 41756
Ocena: 0

Przyrząd z formułą myjącą przeznaczony do higieny uszu. Jest szybki, łatwy i bezpieczny w użyciu. Oczyszcza przewód słuchowy, usuwa nadmiar woskowiny, utrzymuje uszy w czystości oraz zapobiega powstawaniu korków woskowinowych.

Producent: VITAMED
Cena: 22,49 zł 22.49
quantity szt.

Opis

Postać

Przyrząd o oczyszczania ucha

Opakowanie

  • Oticlin Kids do higieny uszu
  • Ulotka informacyjna

Skład

Sól sodowa kwasu łojowego, gliceryna, woda, sorbitol, sacharoza, PEG-4001, wersenian czterosodowy.

Działanie

nadmiar woskowiny może sprzyjać namnażaniu bakterii, powodując infekcji ucha i dyskomfort. Oticlin Kids do higieny uszu jest szybki, łatwy i bezpieczny w użyciu. Posiada formułę myjącą, która pomaga wypłukiwać nadmiar woskowiny. Zapobiega infekcjom i tworzeniu korków woskowinowych pogarszających słuch.

Wskazania

Higiena uszu.

Sposób użycia

Napełnić

Ścisnąć pompkę, aby zassać letnią wodę (maks. temp. 40°C). Woda zmiesza się z formułą myjącą zawartą w dolnej części rurki Oticlin Kids do higieny uszu.

Wypłukać

Przechylić głowę na bok, umieścić końcówkę rozpylającą przy wejściu do przewodu słuchowego i nacisnąć pompkę 3 razy. Specjalistyczna formuła myjąca rozmiękczy woskowinę. Następnie przechylić głowę w przeciwnym kierunku, aby opróżnić przewód słuchowy.

Osuszyć

Używając pompki nienapełnionej wodą, delikatnie wdmuchiwać powietrze do przewodu słuchowego, w celu usunięciu pozostałej wilgoci

Zaleca się używanie Oticlin Kids do higieny uszu co drugi dzień. Niebieska formuła myjąca wystarcza na ok. 30 dni. Po tym czasie, Oticlin Kids do higieny uszu należy wymienić na nowy. Nie należy używać produktu dłużej niż przez 30 kolejnych dni.

Ostrzeżenia

Drobne części nie mogą być przyczyną zadławienia - przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w przypadku zapalenia przewodu słuchowego lub perforacji błony bębenkowej. Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. Przed pierwszym użyciem Oticlin Kids do higieny uszu należy przepłukać go 2-krotnie czystą wodą (maks. temp. 40°C). Oticlin Kids do higieny uszu należy stosować wyłącznie do oczyszczania przewodu słuchowego.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl