Otoargent krople do uszu 15ml

Kod produktu: 26497
Ocena: 0

Krople do uszu

Producent: SOLINEA
Cena: 19,42 zł 19.42
quantity szt.

Opis

Postać:

Krople

Opakowanie:

Buteleczka 15 ml

Skład:

Woda oczyszczona, gliceryna, glikol propylenowy, nanokoloid AG, nanokoloid Cu

Działanie:

Skuteczność kropli Otoargent jest efektem skojarzenia dwóch aktywnych nanokoloidów srebra i miedzi. Jony srebra dezaktywują enzym, którego jednokomórkowe organizmy używają w metabolizmie tlenowym. Na skutek tego chorobotwórcze mikroorganizm obumierają w ciągu kilku minut. Tak gwałtowny rozpad drobnoustrojów uniemożliwia powstania odporności na jony srebra. Właściwości przeciwgrzybiczne nanokoloid miedzi polegają na wyjątkowo silnym działaniu utleniającym. Po odparowaniu wody nano cząsteczki miedzi osadzają się na powierzchni skóry tworząc trwałą warstwę ochronną.

Wskazania:

Wspomagająco leczenie stanów zapalnych przewodu słuchowego zewnętrznego spowodowanych przez infekcje bakteryjne i grzybicze

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób ze stwierdzoną alergią na nikiel, miedź, srebro metaliczne. Ze względu na potencjalne drażniące działanie glikolu, nie stosować dzieci młodszych niż 12 miesięcy, chyba że lekarz postanowił inaczej.

Sposób użycia:

Przed użyciem należy buteleczkę ogrzać w dłoni. Jeżeli lekarz nie zalecił inaczej, wkroplić do ucha 5 kropi, odczekać kilka minut, można zatkać ucho wacikiem. krople należy wkroplić w pozycji leżącej, uchem zwróconym ku górze i pozostać w tej pozycji kilka minut po zakropleniu. Zabieg należy powtarzać 3 razy dziennie. Nie krócej jednak niż 2-3 dni po ustąpieniu objawów zapalenia.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl