Otrivin Oddychaj Czysto aerozol do nosa 100ml

Kod produktu: 43072
Ocena: 0

Aerozol z aloesem przeznaczony do oczyszczania nosa z cząsteczek kurzu i pyłków u dzieci od 6. roku życia i osób dorosłych.

Producent: GLAXOSMITHKLINE
Cena: 21,74 zł 21.74
quantity szt.

Opis

Postać

Aerozol

Opakowanie

Pojemnik 100ml

Skład

Woda morska, woda oczyszczona, wodny ekstrakt z Aloesu zwyczajnego (Aloe Vera).

Nie zawiera konserwantów.

Działanie

Otrivin Oddychaj Czysto to pozbawiony konserwantów 100% naturalny izotoniczny roztwór wody morskiej. Zawiera również naturalny ekstrakt Aloe Vera, o właściwościach kojących i nawilżających. Delikatnie oczyszcza jamy nosowe, gdy nos jest zablokowany, np. podczas przeziębienia lub w przebiegu alergii, poprzez zmycie nadmiaru śluzu lub cząsteczek alergenów, takich jak kurz lub pyłki.

Wskazania

Dla dzieci od 6. roku życia i dorosłych. Codzienne oczyszczanie nosa.

Sposób użycia

Jedna do dwóch dawek aerozolu do każdego otworu nosowego na dobę. W razie potrzeby można stosować tak często, jak to konieczne.

Ostrzeżenia

Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 10 dni, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku podrażnienia nosa, może wystąpić przemijające uczucie mrowienia. W przypadku wątpliwości związanych ze stosowaniem preparatu należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Uwagi

Zawartość pod ciśnieniem: chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i temperaturą powyżej 50°C. Opakowanie pod ciśnieniem: może wybuchnąć pod wpływem gorąca. Przechowywać z dala od źródeł ciepła / iskier / płomieni / gorących powierzchni. Nie palić  papierosów w pobliżu produktu. Nie przekłuwać, nie wrzucać do ognia, nawet po wykorzystaniu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl