Otrivin Oddychaj Czysto dla dzieci 100 ml

Kod produktu: 43073
Ocena: 0

Preparat oczyszczający nos z cząstek kurzu i pyłków u dzieci od 2. tygodnia życia.

Producent: GLAXOSMITHKLINE
Cena: 21,63 zł 21.63
quantity szt.

Opis

Postać

Aerozol

Opakowanie

Pojemnik 100ml

Skład

Woda morska i woda oczyszczona.

Nie zawiera konserwantów.

Działanie

Wyrób medyczny jest w 100% naturalnym, izotonicznym roztworem wody morskiej bez środków konserwujących. Postać drobnej mgiełki sprawia, że preparat w łagodny sposób i dokładnie oczyszcza zatkany nos dziecka i usuwa wydzielinę.

Specjalna końcówka dozownika jest dostosowana do kształtu nosa niemowląt i dzieci. Zabezpieczający pierścień zabezpieczający zapobiega zbyt głębokiemu wprowadzenia końcówki dozownika do nosa i urazom u dzieci.

Wskazania

  • Łagodne oczyszczanie jamy nosowej w przypadku zatkania nosa np. w przebiegu przeziębienia lub chorób alergicznych, dzięki wypłukiwaniu nadmiaru śluzu lub alergenów, na przykład kurzu lub pyłków.
  • Łagodzenie podrażnionych dróg oddechowych.
  • Nawilżanie wysuszonej lub podrażnionej błony śluzowej nosa w przypadku niewielkiego podrażnienia nosa lub niskiej wilgotności powietrza (np. w pomieszczeniach z ogrzewaniem/klimatyzacją, na dużej wysokości nad poziomem morza, w trakcie podróży lotniczych);
  • Rozrzedzanie  i rozcieńczanie wydzieliny z nosa oraz wspomaganie jej usuwania.
  • Codzienne oczyszczenie nosa, szczególnie u niemowląt, które nie są jeszcze zdolne do samodzielnego wydmuchiwania nosa.

Sposób użycia

Produkt stosuje się zazwyczaj 1-2 razy na dobę do każdego otworu nosowego. W razie potrzeby produkt można stosować tak często jak to konieczne.

Należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Ostrzeżenia

Zawartość pod ciśnieniem: chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i temperaturą powyżej 50°C. Opakowanie pod ciśnieniem: może wybuchnąć pod wpływem gorąca. Przechowywać z dala od źródeł ciepła / iskier / płomieni / gorących powierzchni. Nie palić  papierosów w pobliżu produktu. Nie przekłuwać, nie wrzucać do ognia, nawet po wykorzystaniu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl