PEDICUL HERMAL Płyn do zwalczania wszawicy głowy 100ml

Kod produktu: 14683
Ocena: 0

Płyn do zwalczania wszawicy głowy

Producent: HERMAL
Cena: 28,37 zł 28.37
quantity szt.

Opis

Producent:

HERMAL KURT HERRMANN

Postać:

Płyn

Opakowanie:

Butelka 100 ml i grzebień

Skład:

Dimetykon

Działanie:

Pedicul Hermal jest wyrobem medycznym umożliwiającym skuteczne i nietoksyczne usuwanie wszawicy głowy i jajeczek wszy (nazywanych gnidami). Składnik dimetykon (olej silikonowy), w związku ze specjalnymi właściwościami fizycznymi blokuje oddechowe przetchlinki (otwory oddechowe) wszy i gnid. Po 10 minutach od zastosowania preparatu wszy ulegają uduszeniu, a dalsze dojrzewanie gnid zostaje skutecznie zatrzymane. Płyn zmniejsza przyczepność gnid do włosów ułatwiając ich wyczesanie. Załączony do produktu grzebień do wyczesania gnid umożliwia dokładne wyczesanie włosów po zastosowaniu produktu w celu całkowitego usunięcia wszy i gnid.

Wskazania:

Do zwalczania wszawicy głowy. Jednakowo odpowiedni dla dzieci i dla dorosłych. Może być stosowany w każdym wieku, również u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Przeciwwskazania:

Nie wolno stosować tego płynu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości (alergii) na dimetykon.

Sposób użycia:

Płyn nakładać na suche włosy aż do całkowitego zwilżenia płynem włosów i skóry głowy. Pozostawić na minimum 10 minut. Po 10 minutach wyczesać włosy, pasmo po paśmie, za pomocą załączonego grzebienia do gnid. Następnie należy dokładnie umyć włosy ciepłą wodą i zwykłym szamponem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl