PERFECT Plast Plaster GINGER FORTE (12 x 18cm) x 1 szt.

Kod produktu: 42520
Ocena: 0

Plaster z wyciągiem z imbiru wywołujący uczucie ciepła. Działa jak opatrunek i zapewnia wsparcie dla struktur mięśniowych.

Producent: EURUS
Cena: 2,98 zł 2.98
quantity szt.

Opis

Postać

Plaster

Opakowanie

1 szt.

Skład

Kauczuk Naturalny, Kalafonian Glicerolu, Tlenek Cynku, Lanolina, Naturalny ekstrakt z Imbiru, Olejek Wintergreen (Golteria rozesłana), terpentyny żywiczne, Kamfora, Oliwa z Oliwek, BHT.

Działanie

Perforowany plaster Perfect plast+ GINGER FORTE zawiera wyciąg z imbiru i wywołuje uczucie ciepła. Działa jak opatrunek, jednocześnie stanowiąc wsparcie dla struktur mięśniowych. Plaster łagodzi dolegliwości i przynosi ulgę w zależności od miejsca zastosowania: krzyż, ramiona, szyja. Może być stosowany jako opatrunek przez 12 godzin.

Wskazania

Łagodzenie dolegliwości w miejscach mięśni i stawów.

Sposób użycia

Plaster nakleić na czystą i suchą skórę. Odkleić warstwę zabezpieczającą i nałożyć plaster na skórę w miejscu aplikacji.

Ostrzeżenia

Nie stosować na rany i uszkodzoną skórę. Nie należy dodatkowo rozgrzewać miejsca, w którym produkt jest aplikowany. W przypadku zażywania jakichkolwiek leków należy skonsultować się z lekarzem przed aplikacją produktu. Nie stosować na podrażnioną, wrażliwą skórę. Przed użyciem zapoznać się z etykietą produktu. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl