[x]
[x]

Papilocare żel dopochwowy, aplikatory jednorazowe x 7szt.

Kod produktu: 40201
Ocena: 3.07926 (Ilość ocen: 15)

Żel dopochwowy stosowany w profilaktyce i wspomaganiu leczenia zmian śródnabłonkowych wywołanych przez wirusa HPV. Przyspiesza odbudowę nabłonka szyjki macicy, pomaga w leczeniu suchości pochwy i poprawia jej ogólny stan. 

Duże stany magazynowe, szybka wysyłka !

Producent: PROCARE HEALTH
Cena: 71,40 zł 71.40
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Pudełko: 7 jednorazowych aplikatorów po 7ml

Skład

Niosomy kwasu hialuronowego, niosomy β-glukanu, fitosomy wąkrotki azjatyckiej (Centella Asiatica), BioEcolia, Aloes (Aloe Vera), Wrośniak różnobarwny (Colorius versicolor), Wyciąg z miodly indyjskiej (Neem)

Działanie

Papilocare to wyrób medyczny wspomagający procesy kontroli i reepitalizacji (odbudowy) strefy przekształceń nabłonkowych szyjki macicy w celu zapobiegania ryzyka występowania śródnabłonkowych zmian małego stopnia (LSIL) wywołanych przez wirusa HPV.

Papilocare pomaga również leczyć suchość błony śluzowej, przywraca równowagę mikrobiologiczną pochwy i poprawia jej ogólny stan.

Żel stwarza warunki do szybkiego gojenia się uszkodzeń na wskutek drapania spowodowanego świądem i pieczeniem.

Żel jest bezzapachowy i posiada pH o wartości 5. Poprawia komfort podczas stosunków płciowych i może być stosowany razem z prezerwatywą.

Wskazania

Profilaktyka i wspomaganie leczenia zmian wywołanych przez wirus HPV, leczenie suchości błony śluzowej pochwy, naprawa i reepitalizacja uszkodzeń błony śluzowej szyjki macicy i pochwy, przywrócenie równowagi mikrobiologicznej pochwy, poprawa ogólnego stanu pochwy.

Sposób użycia

Aplikator służy do jednorazowego użycia. Jego zawartość stosować dopochwowo, najlepiej wieczorem przed snem. Opakowanie ścisnąć tak, aby opróżnić całą zawartość i delikatne wyjąć. Nie podmywać się. Zużyty aplikator wyrzucić.

Zaleca się stosowanie żelu raz dziennie przez 21 dni, a następnie co drugi dzień, w zależności od zaleceń lekarza.

Przechowywanie

Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w miejscu suchym i chłodnym.

Ostrzeżenia

W przypadku ciąży należy skonsultować się z lekarzem

Opinie o produkcie (15)

1 lipca 2019

Mnie kilka dni temu ginekolog przepisał stosowanie tego żelu. Muszę przyznać, że faktycznie łatwo się u używa i mam wrażenie że suchość pochwy coraz mniej mi doskwiera

13 lipca 2019

Aplikacja tego żelu jest tragiczna lepsza już by była strzykawka

18 lipca 2019

Jestem w trakcie 2 opakowania. Co do działania dowiem się pewnie za ok miesiąc więc na razie mogę się skupić na aplikatorze - jest koszmarny. Strasznie ciężko się go aplikuje, dodatkowo wydaje mi się że jest za krótki i na siłę proboje umieścić produkt jak najgłębiej według zaleceń lekarza. Z pomocą może przyjść strzykawka bądź pipeta.

23 lipca 2019

Dla mnie - młodej dziewczyny, która nigdy nie rodziła - bardzo wygodny aplikator. Co do zastosowania żelu na pewno trzeba stosować dłużej, aby zobaczyć efekty, jednak jestem dobrej myśli

3 września 2019

Zgadzam się z Ona. Aplikacja żelu to porażka. Zakupiłam strzykawkę, by moc stosować żel.

5 września 2019

ja akurat uważam, że aplikacja nie jest taka straszna, nawet jest łatwa i nie sprawia jakiegoś wielkiego problemu. A co najważniejsze, to ten żel jest skuteczny

9 września 2019

Stosuje zel od 5 dni na zmiany środnablonkowe spowodowane wirusem HPV, co do skuteczności na razie nie mogę się wypowiedzieć. Okaże się w ciągu 1,5 mc. Mam nadzieję, że za tą kwotę lek będzie skuteczny bo mało nie kosztuje i jednak kuracja musi długo trwać. Co do aplikatora zgadzam się z komentarzami powyżej. To porażka, uważam, że strzykawka byłaby lepsza gdyż użyje się całej zawartości a w tej wersji co jest teraz u mnie zawsze w tubce coś zostaje a szkoda tak drogiego leku marnować nawet kapke. Uwaga apeluje do producenta-zmiencie aplikator i wszyscy będą zadowoleni he

19 września 2019

ja tam jestem zadowolona ze stosowania tego żelu, bezproblemowo się go nakłada i co najważniejsze działa. Czuję, że teraz moje miejsce intymne jest nawilżone

1 października 2019

produkt bardzo dobry, dzieki niemu wszelkie zmiany niekorzystne minęły, łatwy w aplikacji i nie brudzi bielizny :)

24 października 2019

czytałam o tej aplikacji, ale muszę powiedzieć że ja nie miałam takiego problemu o jakim czytałam. Trzeba po prostu stosować się do zaleceń i informacji zawartych w ulotce.

22 listopada 2019

ten żel dosłownie mnie uratował przed poważniejszymi zmianami wywoływanymi przez wirusa. Łatwe stosowanie i wszystkie zalecenia bardzo jasno opisane

30 listopada 2019

żel jest jak najbardziej ok pomógł pozbyć się wirusa hpv

1 grudnia 2019

żel pomógł pozbyć mi się wirusa całkowicie i poprawić wyniki cytologii

4 grudnia 2019

Również stosuję żel, włąsnie zaczynam drugie pudełko.Za wiele na chwilę obecną powiedzieć nie mogę bo najważniejsze jest działanie a to się dopiero okaże.Tak czy inaczej chciałabym zapytać dziewczyn którym żel pomógł wyleczyć zmiany śródnabłonkowe, jakiego stopnia zmiany wyleczył i jak długo go stosowałyśicie? ;)

4 grudnia 2019

Również stosuję żel, włąsnie zaczynam drugie pudełko.Za wiele na chwilę obecną powiedzieć nie mogę bo najważniejsze jest działanie a to się dopiero okaże.Tak czy inaczej chciałabym zapytać dziewczyn którym żel pomógł wyleczyć zmiany śródnabłonkowe, jakiego stopnia zmiany wyleczył i jak długo go stosowałyśicie? ;)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl