Paranit Szampon leczniczy 100 ml

Kod produktu: 25445
Ocena: 0

Szampon leczniczy likwidujący wszy i gnidy

Producent: MEDGENIX
Cena: 32,00 zł 32.00
quantity szt.

Opis

Postać

Szampon

Opakowanie

Butelka 100 ml

Skład

Olej mineralny, środki pianotwórcze, substancja zapachowa.

Działanie

Paranit szampon o podwójnym działaniu likwiduje wszy i gnidy, pozbawiając je dopływu powietrza oraz powodując ich odwodnienie. Jest bardzo wygodny w użyciu, ponieważ jednocześnie myje włosy.

Wskazania

Szampon przeciw wszawicy i gnidom.

Sposób użycia

100 ml szamponu wystarcza maksymalnie na czterokrotne zastosowanie w zależności od długości włosów.

  • Rozprowadź równomiernie szampon Paranit na suchych włosach. Upewnij się, że szampon dotarł do skóry głowy i pokrył wszystkie włosy.
  • Wmasuj szampon we włosy od nasady aż po końce, zwracając szczególną uwagę na okolice za uszami i powyżej karku. Pozostaw szampon na włosach na 10 minut.
  • Zwilż włosy niewielką ilością wody, aby szampon zaczął się pienić. Umyj i dokładnie spłucz włosy. Postaraj się starannie wypłukać wszelkie pozostałości szamponu.
  • Przed wysuszeniem dokładnie wyczesz włosy specjalnym gęstym grzebieniem z długimi metalowymi zębami, aby usunąć wszy i gnidy. Regularnie oczyszczaj grzebień z wyczesanych insektów. Kurację należy powtórzyć po 7 dniach.

Uwagi

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 2 roku życia. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Omijać oczy. W przypadku wystąpienia wysypki, podrażnienia lub nadwrażliwości niezwłocznie zaprzestać stosowania i umyć włosy zwykłym szamponem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl