Pasta Splat Profesjonal White Plus wybielająca 100ml

Pasta Splat Profesjonal White Plus wybielająca 100ml

Kod produktu: 36898
Ocena: 0

Bezpiecznie wybielająca pasta do codziennego mycia zębów

Producent: SPLAT
Cena: 19,50 zł 19.50
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Pasta do zębów

Opakowanie

Tubka 100ml

Skład

Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, Potassium Nitrate, Dicalcium Phosphate Dihydrate, PEG-8, Calcium Pyrophosphate, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sarcosinate, PVP, Sodium Methylparaben, Sodium Saccharin, Sodium Floride, Menthol, Papain, d-Limonene. Fluoride fraction – 0,1 % (1000 ppm)

Pasta zawiera jony fluoru w ilości 1000 ppm, które skutecznie chronią przed ubytkami.

Działanie

Pasta o właściwościach wybielających z ochroną szkliwa. Pasta Splat jest wyjątkowo bezpieczną propozycją i może być stosowana codziennie, ponieważ jej skład nie posiada szkodliwych środków ściernych. Dodatkowym atutem jest zawartość jonów potasu, które nie tylko wspierają rozbijanie nalotu białkowego ale przede wszystkim wzmacniają i uzupełniają szkliwo, dzięki czemu pasta Splat White Plus może być używana przez osoby z nadwrażliwością zębów. Wybielanie w przypadku Pasty White Plus polega na opatentowanej technologii Sp.White System, który pozwala na łagodne i wyjątkowo bezpieczne rozjaśnienie szkliwa. Wybielanie polega na początkowym zmiękczeniu znajdującego się na zębach nalotu białkowego, a następnie rozpuszczeniu go, przez co dostęp aktywnych składników do szkliwa jest znacznie prostszy. Zaokrąglone cząsteczki Polidonu (jest to opatentowany zestaw naturalnych składników, z których głównym elementem jest wyciąg z owocu papai) delikatnie polerują szkliwo zębów co daje wyraźny efekt rozjaśnienia oraz wysokiego połysku. Ważne jest, że podczas tego procesu szkliwo zębów jest absolutnie nie naruszalne, czyli nie możliwe jest w ten sposób uszkodzenie struktury zęba. Wszystkie pasty z serii SPLAT Professional oraz SPLAT Special opierają się na innowacyjnym systemie SP White, przy czym są odpowiednie nawet dla osób dotkniętych problemem nadwrażliwości zębów, ponieważ składniki wybielające nie ścierają szkliwa, co prowadzi do jego uszkodzenia, tylko delikatnie polerują jego powierzchnię prowadząc do uzyskania naturalnej bieli.

Wskazania

Dedykowana osobom z przebarwieniami zębów, nalotem.

Sposób użycia

Stosować do codziennego mycia zębów.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać pasta

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl