Pasta Tooth Mousse Mi o smaku melona 35ml

Kod produktu: 15813
Ocena: 0

Pasta do zębów z fluorem remineralizuje ubytki szkliwne, przeciwdziała próchnicy

Producent: GC CORPORATION
Cena: 55,36 zł 55.36
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać:

Pasta

Opakowanie:

Tubka 35 ml

Skład:

Pure water, Glycerol, CPP-ACP, D-sorbitol, CMC-Na, Propylene Glycol, Silicon Dioxide, Titanium Dioxide, Xylitol, Phosphoric Acid, Flavoring, Zinc Oxide, Sodium Saccharin, Ethyl p-hydroxybenzoate, Magnesium Oxide, Guar Gum, Propyl p-hydroxybenzoate, Butyl p-hydroxybenzoate.

Działanie:

Nowa pasta, nie zawierająca cukru, do stosowania miejscowego jest połączeniem opatentowanej postaci kompleksu wapnia fluorków w jednym produkcie. By uzyskać optymalny rezultat, zastosowano kompleks Recaldent, który w odróżnieniu od tradycyjnych produktów zawierających fluorki, które wykorzystują jony wapniowe i fosforanowe naturalnie obecne w małej koncentracji w ślinie i płytce nazębnej, MI Paste Plus(MI = Minimum Interwencji) dostarcza bezpośrednio wysoko stężony wapń i fosforany w postaci jonów przez co potęguje działanie fluorków i zatrzymuje proces demineralizacji. Poziom fluoru wynosi 0,2% w/w (900ppm), co odpowiada średniej zawartości w pastach do zębów dla dorosłych. CPP-ACPF wprowadzony do jamy ustnej gromadzi się na błonce nabytej, płytce nazębnej, bakteriach, hydroksyapatytach i tkance miękkiej dostarczając bioaktywny wapń, fosforany i fluor. Pasta występuje w pięciu smakach: melon, tutti-frutti, mięta, wanilia, truskawka.

Wskazania:

Dla pacjentów z agresywną próchnicą oraz cierpiących z powodu utraty tkanek zęba w wyniku erozji i przyśpieszonego starcia zębów, dla kobiet w ciąży, w czasie i po leczeniu ortodontycznym, dla pacjentów z nadkwasotą i refluksem żołądkowym, dla pacjentów z wysoką koncentrację płytki nazębnej i wysokim ryzykiem próchnicy.

Przeciwwskazania:

Recaldent CPP-ACP jest otrzymywany z kazeiny mleka. Nie powinien być stosowany w przypadku alergii na białko krowie.

Sposób użycia:

Stosuje się miejscowo na zagrożone powierzchnie. Najpierw należy oczyścić zęby. Następnie rozsmarować czystym palcem lub wacikiem niewielką ilość produktu na powierzchniach zębów i pozostawić go na trzy do pięciu minut. Nie spłukiwać. Nie jeść i nie pić przez 30 minut po aplikacji. GC MI Paste Plus można również stosować na noc zgodnie z załączoną do produktu instrukcją.

Dane techniczne

Ostrzeżenia produkt bez cukru
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać pasta

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl