Pasta do zębów GC Mi PASTE PLUS o smaku truskawkawkowym 35 ml

Kod produktu: 23204
Ocena: 0

Pasta do zębów o smaku truskawkowym doskonale remineralizuje ubytki szkliwne, przeciwdziała próchnicy

Producent: GC CORPORATION
Cena: 74,88 zł 74.88
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać:

Pasta o smaku truskawkowym

Opakowanie:

Tubka 35 ml

Skład:

Pure water, glicerol, CPP-ACP, D-sorbitol, CMC-Na, propylene glycol, silicon dioxide, titanium dioxide, xylitol, phosphoric acid, sodium fluoride, flavoring, sodium saccharin, ethyl p-hydroxybenzoate, propyl p-hydroxybenzoate, magnesium oxide, guar gum, butyl p-hydroxybenzoate

Działanie:

Nowa pasta, nie zawierająca cukru, do stosowania miejscowego jest połączeniem opatentowanej postaci kompleksu wapnia fluorków w jednym produkcie.
By uzyskać optymalny rezultat, zastosowano kompleks Recaldent, który w odróżnieniu od tradycyjnych produktów zawierających fluorki, które wykorzystują jony wapniowe i fosforanowe naturalnie obecne w małej koncentracji w ślinie i płytce nazębnej, MI Paste Plus dostarcza bezpośrednio wysoko stężony wapń i fosforany w postaci jonów przez co potęguje działanie fluorków i zatrzymuje proces demineralizacji.

Wskazania:

Dla pacjentów z agresywną próchnicą oraz cierpiących z powodu utraty tkanek zęba w wyniku erozji i przyśpieszonego starcia zębów. Dla kobiet w ciąży. W czasie i po leczeniu ortodontycznym. Dla pacjentów z nadkwasotą i refluksem żołądkowym. Dla pacjentów z wysoką koncentrację płytki nazębnej i wysokim ryzykiem próchnicy.

Przeciwwskazania:

Recaldent CPP-ACP jest otrzymywany z kazeiny mleka. Nie powinien być stosowany w przypadku alergii na białko krowie.

Sposób użycia:

GC MI Paste Plus stosuje się miejscowo na zagrożone powierzchnie. Najpierw należy oczyścić zęby. Następnie rozsmarować czystym palcem lub wacikiem niewielką ilość produktu na powierzchniach zębów i pozostawić go na trzy do pięciu minut. Nie spłukiwać. Nie jeść i nie pić przez 30 minut po aplikacji. GC MI Paste Plus można również stosować na noc zgodnie z załączoną do produktu instrukcją.

Dane techniczne

Ostrzeżenia można stosować w ciąży i podczas karmienia
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać pasta

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl