Pasta do zębów GC Tooth Mousse o smaku tutti-frutti 35ml

Kod produktu: 21744
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Pasta do zębów o smaku tutti-frutti remineralizuje ubytki szkliwne, przeciwdziała próchnicy

Producent: GC CORPORATION
Cena: 51,61 zł 51.61
quantity szt.

Opis

Postać:

Pasta o smaku tutti-frutti

Opakowanie:

Tubka 35 ml

Skład:

Pure water, glicerol, CPP-ACP, D-sorbitol, CMC-Na, propylene glycol, silicon dioxide, titanium dioxide, xylitol, phosphoric acid, flavoring, sodium saccharin, ethyl p-hydroxybenzoate, propyl p-hydroxybenzoate, magnesium oxide, guar gum, butyl p-hydroxybenzoate

Działanie:

Tooth Mousse jest doskonałym sposobem odpierania ataku kwasów. Nie tylko buforuje kwaśny odczyn i przywraca prawidłową równowagę mineralną w jamie ustnej w zaledwie kilka minut, ale także remineralizuje ubytki szkliwne dzięki wysokiemu poziomowi wapnia i fosforu. GC Tooth Mousse jest pastą na bazie wody zawierającą Recaldent CPP-ACP (fosfopeptydy kazeiny amorficzny fosforan wapnia). CPP-ACP wprowadzony do jamy ustnej gromadzi się na błonce nabytej, płytce nazębnej, komórkach bakteryjnych hydroksyapatytach i tkance miękkiej dostarczając bioaktywny wapń i fosforany. Ślina wzmaga działanie (kompleksu) CPP-ACP, a smak pasty stymuluje wydzielanie śliny, im dłużej CPP-ACP i ślina pozostaną w ustach, tym lepszy będzie rezultat. Pasta do miejscowego stosowania zawierająca bioaktywny wapń i fosforany:

  • 1. stanowi dodatkową ochronę dla zębów,
  • 2. pomaga neutralizować działanie kwasów wydzielanych przez bakterie płytki nazębnej,
  • 3. pomaga neutralizować działanie kwasów pochodzących z innych wewnętrznych i zewnętrznych źródeł.

Występuje w pięciu smakach: Melon. Mięta. Truskawka. Tutti-frutti. Wanilia.

Wskazania:

Dla pacjentów z agresywną próchnicą oraz cierpiących z powodu utraty tkanek zęba w wyniku erozji i przyśpieszonego starcia zębów, dla kobiet w ciąży, w czasie i po leczeniu ortodontycznym, dla pacjentów z nadkwasotą i refluksem żołądkowym, dla pacjentów z wysoką koncentrację płytki nazębnej i wysokim ryzykiem próchnicy.

Przeciwwskazania:

Recaldent CPP-ACP jest otrzymywany z kazeiny mleka. Nie powinien być stosowany w przypadku alergii na białko krowie.

Sposób użycia:

Stosuje się miejscowo na zagrożone powierzchnie. Najpierw należy oczyścić zęby. Następnie rozsmarować czystym palcem lub wacikiem niewielką ilość produktu na powierzchniach zębów i pozostawić go na trzy do pięciu minut. Nie spłukiwać. Nie jeść i nie pić przez 30 minut po aplikacji. Pastę można również stosować na noc zgodnie z załączoną do produktu instrukcją.

Dane techniczne

Ostrzeżenia produkt bez cukru
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać pasta

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl