Pectobonisol płyn wykrztuśny 40 g

Kod produktu: 5741
Ocena: 0

Preparat ziołowy ułatwiający odkrztuszanie

Producent: BONIMED
Cena: 14,21 zł 14.21
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Płyn

Opakowanie:

Butelka 40 g

Skład:

Skład na 100 g: Plantaginis lenceolatae herbae succus (sok z babki lancetowatej) - 40g, Tiliae inflorescentiae tinctura (nalewka z lipy) - 15g, Glycyrrhizae radix tinctura (nalewka z lukrecji) - 15g, Menthae piperitae folium tinctura (nalewka miętowa) - 10g, Thymi herbae extractum fluidum (ekstrakt z tymianku) - 20g, Preparat zawiera 40-50% etanolu.

Działanie:

Płyn ziołowy o działaniu wykrztuśnym.

Wskazania:

Pectobonisol jest to płyn doustny. Preparat stosowany jest tradycyjnie w przeziębieniu z towarzyszącym kaszlem. Produkt jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Preparat stosowany tradycyjnie w przeziębieniu z towarzyszącym suchym kaszlem.

Dawkowanie:

Podawać doustnie. Przed Użyciem wstrząsnąć. Dorośli i dzieci od 12 roku życia: Pić 2-4 razy dziennie w zależności od nasilenia objawów chorobowych po 2,5 ml leku (do kieliszka wody nalać ok. 1 małej łyżeczki preparatu).

Uwaga

Ze względu na zawartość alkoholu nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 7 lat, natomiast u dzieci w wieku 7-12 lat produkt może być stosowany jedynie po konsultacji lekarskiej. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl