Persen forte kapsułki 20 szt.

Kod produktu: 4760
Ocena: 5

Preparat ziołowy łagodzący niepokój i zaburzenia emocjonalne, ułatwia zasypianie

Producent: SANDOZ
Cena: 17,42 zł 17.42
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 20 kapsułek

Skład

1 kapsułka zawiera: wyciąg z liści melisy 17.5mg, wyciąg z liści mięty pieprzowej 17.5mg, wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego 87.5mg.

Działanie

Persen forte jest roślinnym produktem leczniczym stosowanym tradycyjnie w dolegliwościach ze strony układu nerwowego, takich jak niepokój, napięcie nerwowe i zaburzenia snu.

Wskazania

Stany napięcia emocjonalnego, pobudzenie, niepokój, trudność w zasypianiu, zaburzenia snu.

Sposób użycia

Kapsułki należy przyjmować z niewielką ilością płynu. Dorośli: 1 – 2 kapsułki 2 do 3 razy na dobę, jako środek uspokajający. W przypadku trudności z zasypianiem i w zaburzeniach snu zaleca się 2 kapsułki przed snem. Czas trwania leczenia nie jest ograniczony.

Przeciwwskazania:

Nie polecany u osób nie tolerujących waleriany. Ze względu na brak stosownych badań klinicznych, lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią tylko po konsultacji z lekarzem.

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: Pacjenci przyjmujący 2 kapsułki 2 do 3 razy na dobę nie powinni prowadzić pojazdów i obsługiwać urządzeń mechanicznych przez około 2 godziny po zażyciu leku. Kapsułki persen forte zawierają laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl