Pieluchomajtki SUPER SENI TRIO (rozmiar L) 10 szt.

Kod produktu: 2052
Ocena: 0

Pieluchomajtki dla dorosłych SUPER SENI TRIO o rozmiarze L (dużym). Przeznaczone są dla osób z ciężkim i bardzo ciężkim stopniem nietrzymania moczu, zarówno aktywnych, jak i tych o ograniczonej mobilności.

Producent: TZMO SA
Cena: 25,34 zł 25.34
quantity szt.

Opis

Postać

Pieluchomajtki

Opakowanie

1 op 10 szt

Opis

Poprzez zastosowanie specjalnego laminatu oddychającego zamiast tradycyjnej folii izolacyjnej, skóra osoby pieluchowanej może przez cały czas swobodnie oddychać. Dzięki temu niebezpieczeństwo powstania podrażnień skóry i odparzeń zredukowane jest do minimum. Stosowanie pieluchomajtek oddychających w znacznym stopniu podnosi komfort chorego i pozwala utrzymać skórę w dobrym stanie. Zamiast przylepców zostały zastosowane specjalne przylepcorzepy, które zapewniają pewne przytwierdzenie do materiału, jakim jest włóknina wierzchnia. Pieluchomajtki Super Seni Trio to pieluchomajtki "nocne", o znacznie podwyższonym poziomie chłonności. Mają zastosowanie wtedy, gdy konieczne są długie przerwy między kolejnymi zmianami pieluchy, np. w nocy. Super Seni Trio rozpoznać można po zielonym kolorze pasków na laminacie oddychającym, który oznacza najwyższy stopień chłonności. Pieluchomajtki oddychające są doskonałe dla osób z wrażliwą skórą skłonną do podrażnień.

Wskazania

Pieluchomajtki z folią izolacyjną przeznaczone dla osób ze średnimi i ciężkimi problemami urologicznymi . Mogą być stosowane zarówno u osób prowadzących aktywny tryb życia jak i u osób obłożnie chorych. Super Seni Trio to oddychające pieluchomajtki o podwyższonym poziomie chłonności przeznaczone dla osób z bardzo ciężkim problemem nietrzymania moczu. Mogą być stosowane również w przypadku inkontynencji kałowej.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania 10szt
Postać pieluchomajtki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl