Pipi Nitolic przeciw wszawicy Zestaw 50 ml

Kod produktu: 29666
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Przeznaczony do kompleksowego leczenia wszawicy wywołanej przez wszy głowowe.

ZESTAW zawiera: Płyn 50 ml., Płyn do usuwania martwych gnid 20 ml. Płyn do prania ubrań zanieczyszczonych przez gnidy 20ml. Grzebień do usuwania martwych gnid i wszy. Czepek ochronny.

Producent: ICBPHARMA
Cena: 29,90 zł 29.90
quantity szt.

Opis

Postać

Emulsja

Opakowanie

1 płyn w rozpylaczu 50ml

Skład

Zawartość opakowania: 1. Pipi®Nitolic® 100 ml (2 x 50ml) - spray do stosowania w celu leczenia wszawicy wywołanej przez wesz głowową. 2. Nitolic® nit remover 20 ml - emulsja rozpuszczająca cementowe spoiwo, ułatwia usuwanie martwych gnid z włosów. 3. Nitolic® Wash 20 ml – dodatek do prania przeznaczony do usuwania wszy głowowej oraz gnid a także wszy odzieżowej z tkanin, z którymi osoba zarażona miała kontakt, np.: ubrania bielizna pościel, koce narzuty itp. 4. Grzebień gęsty grzebień służący do wyszukiwania owadów w celach diagnostycznych oraz usuwania martwych wszy i gnid po wykonanym zabiegu. 5. Czepek 6. Lista kontaktów 7. Książeczka „ Problem z głowy”, dzięki której można umilić dziecku czas pod czas stosowania Pipi®Nitolic®oraz wyjaśnić mu, że problem wszy nie jest tak straszny, jak się może wydawać.

Działanie

Po naniesieniu preparatu na głowę i włosy obserwuje się szybką i równomierną penetracje preparatu, który szczelnie pokrywa pasożyty. Odcina dostęp powietrza do aparatu oddechowego i w ten sposób szybko eliminuje wszy. Preparat wykazuje też wysoką skuteczność likwidacji gnid. Preparat osusza gnidy oraz odcina dostęp powietrza do ich układu oddechowego, co powoduje radykalne zatrzymanie rozwoju zarodkowego pasożytów. Mechaniczna blokada aparatu oddechowego, na którym opiera się działanie wyrobu medycznego Pipi®Nitolic®, wyklucza wykształcenie odporności pasożytów na preparat. Preparat jest ponadto bezpieczny w stosowaniu, ponieważ nie zawiera środków owadobójczych(pestycydów), które mogą być szkodliwe dla ludzi.

Wskazania

Produkt przydatny w walce z problemem jakim jest wesz i wszawica ( polecany przy włosach średniej długości i długich).Zalety preparatu:

  • Jednorazowa aplikacja - bez konieczności wykonywania powtórnego zabiegu
  • Likwiduje aktywne stadia rozwojowe wszy
  • Likwiduje jaja wszy (gnidy)
  • Umożliwia usuwanie z włosów martwych pasożytów oraz gnid po przeprowadzonej kuracji
  • Umożliwia eliminację wszy i gnid z otoczenia osoby zarażonej

Sposób stosowania

Informacja zawarta na ulotce dołączonej do preparatu.

Uwaga

Stosując preparaty na wszawicę należy uważać aby nie przedostały się do oczu, nosa i ust.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl