Plac control tabletki do wybarwiania osadu 20 szt

Kod produktu: 35219
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Tabletki do wybarwiania płytki nazębnej motywujące do prawidłowego mycia zębów

Producent: Nowe produkty
Cena: 22,99 zł 22.99
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki do ssania

Opakowanie

1 op. 20 tabletek

Skład

Sorbitol, Glucose, Aroma, Magnesium, Stearate, Acacia Senegal Gum, Carnauba, CI 45430.

Działanie

Tabletki służące do nauki poprawnej i dokładnej higieny jamy ustnej. Szybko i skutecznie pokazują, gdzie należy zwrócić szczególną uwagę na doczyszczenie zębów. Idealne do motywowania dzieci podczas mycia zębów.Tabletki po rozpuszczeniu w jamie ustnej zabarwiają na CZERWONO niewidoczny biofilm - osad płytki bakteryjnej, odpowiedzialny za powstawanie próchnicy i paradontozy. Dzięki tabletkom możemy dowiedzieć się, w których miejscach źle umyliśmy zęby. Tabletki Plac Control są nietoksyczne i mają przyjemny smak. Są idealną motywacją do dokładniejszego szczotkowania zębów, szczególnie dla dzieci.

Wskazania

Produkt wskazany dla każdej osoby w celu nauki prawidłowego szczotkowania zębów. W szczególności polecany przy nauce mycia zębów u dzieci oraz dla maluchów nie przekonanych do higieny jamy ustnej. Uwaga! Tabletki mogą silnie zabarwić elementy stałych aparatów ortodontycznych.

Sposób użycia

1) Umyć zęby i wypłukać jamę ustną. 2) Dokładnie pogryźć i rozpuścić w ustach 1 tabletkę. Przez około 30 sekund rozprowadzać językiem rozpuszczoną tabletkę po zębach. Nie połykać! 3) Wypluć preparat i przepłukać kilkukrotnie usta wodą. Teraz widać wszystko CZERWONO na białym! CZERWONY kolor wskazuje miejsca niedokładnie wyszczotkowane lub pominięte podczas mycia zębów. W miejscach tych jest nagromadzony osad (płytka bakteryjna). 4) Zabarwione na CZERWONO miejsca należy dokładnie wyczyścić szczoteczką (można zastosować dodatkowo nić dentystyczną).

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać pastylki do ssania

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl