Plastry żelowe na pęcherze (duże) x 4 szt. | VISCOPLAST

Kod produktu: 28744
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Plastry z masą hydrokoloidową wspomagające gojenie pęcherzy

Producent: VISCOPLAST
Cena: 12,21 zł 12.21
quantity szt.

Opis

Postać

Plastry na pęcherze

Opakowanie

1 op 4 plastry duże

Działanie

Plaster zawiera masę hydrokoloidową, ktora absorbuje wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną. Żel amortyzuje i chroni oraz zapobiega przywieraniu opatrunku do rany, dzięki czemu plaster można wymienić bez bólu (najlepiej poczekać aż sam się odklei).

Wskazania

Ochronne plastry duże na pęcherze na piętę stóp. Ułatwiają gojenie pęcherzy przynoszą ulgę i długotrwałą ochronę, wodoodporne, miękkie, przezroczyste, niewidoczne na skórze. Mogą być stosowane profilaktycznie w celu zapobiegania powstawaniu pęcherzy.

Sposób stosowania

Nkleić centralnie w miejscu pęcherza. Zdjąć z plastra kolejno plastikowe części warstwy zabezpieczającej, starając się nie dotykać powierzchni lepnej. Umiescić plaster tak, aby warstwa hydrokoloidowa pokryła cały pęcherz. W celu uzyskania najlepszej przylepności, rozgrzej plaster, przyciskając go delikatnie do skóry przez około 1 minutę. Pozostawić plaster na skórze dopóki nie odklei się w sposób naturalny.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl