Polprazol Max 20mg kapsułki 14 szt.

Kod produktu: 30661
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat polecany w obajawowym leczeniu zgagi i refluksu

Producent: MEDANA
Cena: 11,16 zł 11.16
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 14 kapsułek

Skład

Substancją czynną leku jest omeprazol; każda kapsułka zawiera peletki dojelitowe zawierające po 20mg omeprazolu.

Działanie

Omeprazol zawarty w preparacie hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku, zmniejszając drażniący wpływ kwaśnej treści żołądkowej na przełyk u pacjentów, u których występuje cofanie treści żołądkowej do przełyku.

Wskazania

Objawy cofania treści żołądkowej do przełyku (refluks żołądkowo-przełykowy). Objawowe leczenie dolegliwości pieczenia w przełyku (zgaga).

Sposób użycia

Zaleca się przyjmowanie kapsułek rano. Kapsułki można przyjmować łącznie z posiłkiem lub na czczo. Należy połykać kapsułki w całości, popijając połową szklanki wody. Nie wolno żuć ani kruszyć kapsułek.Zwykle stosowana dawka to: jedna kapsułka (20mg) raz na dobę przez 14 dni. Jeżeli objawy nie ustąpią po tym czasie należy skontaktować się z lekarzem

Przeciwwskazania:

jeśli pacjent ma uczulenie na omeprazol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienione w punkcie 6), jeśli pacjent ma uczulenie na leki zawierające inne inhibitory pompy protonowej (np. pantoprazol, lansoprazol, rabeprazol, esomeprazol), jeżeli pacjent przyjmuje lek zawierający atazanawir lub nelfinawir (stosowane w leczeniu zakażenia wirusem HIV).

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl