Pończochy przeciwżylakowe Pani Teresa Premium CCL I zamknięte, beżowe  V  1 para

Pończochy przeciwżylakowe Pani Teresa Premium CCL I zamknięte, beżowe V 1 para

Kod produktu: 31534
Ocena: 0

Pończochy medyczne uciskowe 1 klasy kompresji 15 – 21 mmHg. Kolor beżowy. Rozmiar 5

Producent: Pani Teresa
Cena: 86,40 zł 86.40
quantity szt.

Opis

Postać

Pończochy przeciwżylakowe

Opakowanie

1 para (2 szt), Kolor- beżowy. Rozmiar 5. Palce zamknięte

Skład

Poliamid 69% elastan 31%

Działanie

Pierwszy stopień kompresji stosuje się w celach profilaktycznych. Wskazaniem do stosowania medycznych pończoch uciskowych 1 klasy kompresji są profilaktyka oraz leczenie pierwszych etapów choroby żylnej,dzięki zastosowaniu zmiennego, stopniowanego ucisku wykazuje działanie przeciwżylakowe. Aby prawidłowo dobrać rozmiar należy zmierzyć obwody nóg (lewej oraz prawej). Pomiaru należy dokonać rano, po nocnym odpoczynku.. Pończochy medyczne uciskowe 1 klasy kompresji PANI TERESA® PREMIUM są produktem kompresyjnym – przeciwżylakowym. Wykonane zostały w specjalnie opracowanej strukturze, z najwyższej jakości surowców.

Wskazania

Pończochy przeciwżylakowe 1 stopiń kmpresji polecane są w przypadku; narastający obrzęk w czasie dnia pracy, profilaktycznie do pracy stojącej i długotrwałego siedzenia, uczucie zmęczenia i ciężkości nóg odczuwane wieczorem, żylaki kończyn dolnych u rodziców i rodzeństwa, dziedziczne zaburzenia w zakresie układu krzepnięcia, pojawiające się tzw. pajączki żylne, po rozpoczęciu terapii hormonalnej (np. leki antykoncepcyjne lub hormonalna terapia zastępcza), widoczne żyły na kończynie bez wyraźnego uwypuklenia nad skórę, obrzęki nóg i powiększające się żylaki u kobiet ciężarnych.

Sposób stosowania

Nakładać od palców do kostki, rozprowadzić równomiernie na stopie. Zwrócić uwagę na dokładne umieszczenie pięty. Nałożyć do kolana, dokładnie rozprowadzić na łydce zmniejszając nieco naprężenie wynikające z nakładania. Wygładzić wszystkie zgrubienia i zmarszczenia. Nałożyć do pełnej długości. Usunąć wszystkie zmarszczenia, wygładzić.Aby prawidłowo dobrać rozmiar należy zmierzyć obwody nóg (lewej oraz prawej) w miejscach wskazanych w tabeli rozmiarów. Pomiaru należy dokonać rano, po nocnym odpoczynku.

Przeciwwskazania:

Miażdżyca tętnic kończyn dolnych, choroba Buergera, tzw. stopa cukrzycowa.

Uwaga

Medyczna skuteczność produktów kompresyjnych gwarantowana jest przy prawidłowej pielęgnacji przez okres 6 miesięcy. Po tym okresie noszenia zmniejsza się lecznicza skuteczność pończoch na skutek zmęczenia i zużycia materiału.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl