ProVag kapsułki, globulki dopochwowo 20szt

Kod produktu: 25885
Ocena: 4.0025 (Ilość ocen: 0)

Zawierający liofilizowane żywe pałeczki kwasu mlekowego (rodzaj Lactobacillus) probiotyk Provag kapsułki, dzięki swoim właściwościom pozytywnie wpływa na równowagę mikrobiologiczną układu moczowo-płciowego u kobiet. Kompozycja odpowiednich szczepów bakterii została opracowana na podstawie badań przeprowadzonych przez naukowców z Katedry Mikrobiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Producent: BIOMED
Cena: 39,20 zł 39.20
quantity szt.

Opis

Oferowany przez sklep internetowy Apteka w Sieci probiotyk Provag kapsułki pomaga w utrzymaniu naturalnej flory bakteryjnej pochwy, składającej się głównie z pałeczek kwasu mlekowego. Zapewnia długotrwałą ochronę układu moczowo-płciowego przed chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Postać:

Kapsułki

Opakowanie zawiera:

20 sztuk kapsułek

Skład:

1 miliard bakterii kwasu mlekowego w następujących proporcjach: 50% Lactobacillus gasseri 57C, 25% Lactobacillus fermentum 57A, 25% Lactobacillus plantarum 57B oraz substancje dodatkowe: laktoza, mannitol, żelatyna, dwutlenek tytanu, mleko, sacharoza, glutaminian sodu, stearynian magnezu

Działanie:

Probiotyk pomaga przywrócić odpowiednią florę bakteryjną układu moczowo-płciowego, która może zostać zaburzona wiele różnych czynników (takich, jak krwawienie miesięczne, stosowanie środków antykoncepcyjnych, ciąża, klimakterium, częste korzystanie z basenów, częste irygacje dopochwowe), utrzymuje właściwe pH pochwy, które hamuje wzrost chorobotwórczych drobnoustrojów.

Wskazania:

Probiotyk Provag kapsułki jest przeznaczony dla kobiet i dziewcząt do stosowania pomocniczo w celu uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego, przy wtórnych i nawracających infekcjach bakteryjnych i grzybiczych, w trakcie i po zakończeniu antybiotykoterapii oraz przyjmowania leków przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybicznych i przeciwrzęsistkowych, w okresie klimakterium, w trakcie i po menstruacji, w połogu, przed i po ingerencjach medycznych w obrębie układu moczowo-płciowego.

Dawkowanie:

Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki Provag dziennie, popijając wodą. W celu osiągnięcia odpowiedniego efektu, rekomenduje się minimum 20-dniową kurację.

Ostrzeżenia:

W okresie ciąży i karmienia piersią probiotyk stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Spożycie w nadmiernej ilości może spowodować efekt przeczyszczający.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl