Proctoulgin Maść na hemoroidy 30ml

Kod produktu: 39217
Ocena: 0

Maść do opatrywania i ochrony błon śluzowych, oraz skóry okolic odbytu przy hemoroidach, pęknięciach i stanach zapalnych.

Producent: ARTESPHARM
Cena: 22,99 zł 22.99
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Maść

Opakowanie

Tubka 30ml

Skład

Woda, hydroksyetyloceluloza, glikol propylenowy, chitozan, polisorbat 20, olej kokosowy, octan tokoferolu

Działanie

Stosowana na uszkodzone błony śluzowe i skórę okolic odbytu maść, tworzy mechaniczny opatrunek, który sprzyja powstrzymaniu krwawienia i ochrania zranione miejsca.

Wskazania

Dorośli i dzieci, choroba hemoroidalna, zewnętrzne i wewnętrzne hemoroidy, stany zapalne odbytu i odbytnicy, zapalenie krypt, pęknięcia, szczeliny odbytu, przetoki okołoodbytnicze, do stosowania także po zabiegach i operacjach chirurgicznych.

Sposób użycia

Stosować na uszkodzone błony śluzowe i skórę. Umyć ręce przed użyciem. Nanieść niewielką ilość maści na uszkodzone błony śluzowe, ewentualnie rozprowadzić delikatnie po całej powierzchni rany lub wewnątrz kanału odbytu. W przypadku obfitego sączenia można usunąć nadmiar maści i nanieść ponownie.

Ostrzeżenia

Nie stosować na mocno krwawiące rany wymagające opatrzenia. Nie stosować razem z innymi preparatami i lekami nakładanymi na miejsce aplikacji. W przypadku pojawienia się podrażnienia lub innych niepokojących zmian należy przerwać stosowanie preparatu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl