Prontosan aerozol na rany 75ml

Kod produktu: 30966
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat oczyszcza i przyśpiesza gojenie ran i oparzeń, zapobiega zakażeniom rany

Producent: Nowe produkty
Cena: 28,91 zł 28.91
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Aerozol

Opakowanie

Spray 75ml

Skład

Woda oczyszczona, powierzchniowo czynna betaina, 0,1% polyaminopropylu biguanidyny (poliheksanidyna).

Działanie

Preparat w aerozolu przyspiesza gojenie dzięki optymalnemu oczyszczeniu rany. Służy do spłukiwania i nawilżania: powierzchniowych ran (np.skaleczenia skóry, pogryzienia, rany cięte, otarcia, pęknięcia i zgniecenia), powierzchniowych poparzeń ogniem i substancjami chemicznymi. zapobiega zakażeniom ran i chroni przed bakteriami opornymi na antybiotyki (MRSA, VRE, ESBL), zmniejsza ból i nie powoduje bólu podczas stosowania, stwarza optymalne warunki do gojenia się ran, nie hamuje ziarninowania i naskórkowania, umożliwia bezbolesne usuwanie zaschniętych opatrunków, przebadany dermatologicznie.

Wskazania

W celu oczyszczenia ran powierzchniowych (skaleczeń, pogryzień, otarć, pęknięć, zgnieceń) oraz powierzchniowych poparzeń.

Sposób użycia

Jeśli masz zaschnięty plaster lub strup na ranie, obficie spryskaj przyschnięty opatrunek Aerozolu na rany Prontosan®, odczekaj ok. 7-10 min. i odklej bezboleśnie namoknięty plaster. Następnie użyj ponownie Aerozolu Prontosan®, pryskając bezpośrednio na ranę, w taki sposób aby cała jej powierzchnia i otoczenie była wilgotna. Na tak przygotowaną ranę zabezpiecz ranę plastrem, dzięki temu Aerozol Prontosan® będzie mógł działać dłużej. Czynności powtarzaj kilka razy w ciągu dnia.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl