Protefix Krem mocujący do protez Extra mocny 47g

Kod produktu: 3991
Ocena: 0

Klej do protez pełnych i częściowych, przedłużone mocowanie do 16 godzin

Producent: QUEISSER
Cena: 15,29 zł 15.29
quantity szt.

Opis

Postać

Klej do protez

Opakowanie

Tubka 47g

Skład

Mieszanina soli Na i Ca kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego, karboksymetyloceluloza, parafina, wazelina, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubina, metylparaben.

Opis

Pewnie mocuje protezę i pozwala na spożywanie pokarmów, na jakie ma się ochotę. PROTEFIX Krem mocujący do protez zębowych pełnych i częściowych;

  • Trzyma na mokro
  • Extra mocny
  • 5 x efekt

Krem zapewnia. Silniejsze działanie: przedłużone mocowanie do 16 godzin. Szybki efekt: działa natychmiastowo - nawet na wilgotnej protezie. Skuteczne uszczelnienie protezy przed drobinkami jedzenia. Ochrona przed uciskiem protezy. Długotrwały komfort noszenia protezy całkowitej i częściowe.

Odznacza się dużą siłą mocowania przez cały dzień, zarówno w warunkach utrudnionej przyczepności jak i przy intensywnej produkcji śliny. Działa na mokro. Kompozycja 2 polimerów pozwala na wiązanie wody i natychmiastowe działanie bez osuszania protezy. Ma neutralny smak i łatwo daje się usuwać z protezy.

Dawkowanie

Protefix krem mocujący nałożyć w odstępach na czystą i wilgotną protezę. Krem nakładać oszczędnie, gdyż przy nadmiernej ilości maleje skuteczność działania kremu a ponadto zbyt grubą warstwę kremu jest trudniej usuwać z protezy i podniebienia. Protezę założyć i przycisnąć przez kilka sekund do podniebienia i dziąseł. Nie jeść przez następne 5 minut.

Działania niepożądane:

Niektóre osoby mogą być wrażliwe na pojedyncze składniki kremu.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl