Protefix krem mocujący Extra mocny Z ALOESEM 47g

Kod produktu: 12587
Ocena: 0

Krem mocuje protezę i przyśpiesza gojenie dziąseł, redukuje stany zapalne

Producent: QUEISSER
Cena: 15,89 zł 15.89
quantity szt.

Opis

Postać:

Krem mocujący

Opakowanie:

Tubka 47g

Skład:

100 g zawiera: mieszaninę soli Na i Ca, kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego 30 g, karobksymetylocelulozę 23 g, parafinę, wazelinę, wyciąg Aloe Vera Barbadensis, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubinę, metylparaben.

Działanie:

Protefix krem mocujący z aloesem silnie mocuje protezę, a jednocześnie redukuje stany zapalne, które są problemem wielu pacjentów protetycznych. Aloes jest zaliczany do najsilniejszych immunomodulatorów roślinnych. Wyciąg z Aloesu vera zawiera bioaktywne substancje, które wykazują silne działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne oraz redukujące ból. Skuteczność aloesu opiera się na szczególnym powinowactwie do ludzkiego nabłonka: posiada pH zbliżone do pH błony śluzowej (pH 5,4) i jest doskonale wchłaniany przez komórki nabłonka.

Charakterystyka kremu Protefix

  • Silniejsze działanie: przedłużone mocowanie
  • Szybki efekt: działa natychmiast - nawet na wilgotnej protezie
  • Skuteczne uszczelnienie protezy przed drobinkami jedzenia
  • Ochrona przed uciskiem protezy
  • Długotrwały komfort noszenia protezy całkowitej i częściowej
  • Przyspiesza regenerację: wspomaga procesy gojenia błony śluzowej

Wskazania:

Do protez zębowych.Jego stosowanie jest szczególnie zalecane w odleżynach i otarciach błony śluzowej, stanach zapalnych i wyprysku alergicznym. Doskonale przyspiesza gojenie zranień, zmniejsza ból, hamuje namnażanie bakterii i grzybów chorobotwórczych

Sposób użycia:

Protefix krem mocujący nałożyć w odstępach na czystą i wilgotną protezę (patrz rysunek). Krem nakładać oszczędnie, gdyż przy nadmiernej ilości maleje skuteczność działania kremu a ponadto zbyt grubą warstwę kremu jest trudniej usuwać z protezy i podniebienia. Protezę założyć i przycisnąć przez kilka sekund do podniebienia i dziąseł. Nie jeść przez następne 5 minut.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl