Pyralgina 500mg tabletki x 6 szt.

Kod produktu: 9747
Ocena: 0

Preparat działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo

Producent: POLPHARMA
Cena: 5,86 zł 5.86
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki

Dawka:

500 mg

Opakowanie:

6 tabletek

Skład:

Sól sodowa metamizolu 500 mg oraz substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, żelatyna, magnezu stearynian

Działanie:

Lek Pyralgina należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym. Działa również słabo rozkurczowo na mięśnie gładkie.

Wskazania:

Ból różnego pochodzenia o dużym nasileniu, gorączka (gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne).

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na metamizol i inne pochodne pirazolonu. Nadwrażliwość na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w szczególności objawiająca się obrzękiem naczynioruchowym, pokrzywką, nieżytem nosa. Zmiany w obrazie morfologicznym krwi (agranulocytoza, leukopenia, niedokrwistość). Ostra niewydolność nerek lub wątroby, ostra porfiria wątrobowa. Astma (wywołana lub zaostrzona przez niesteroidowe leki przeciwzapalne). Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej. Nie stosować z innymi lekami z grupy pochodnych pirazolonu (aminofenazon, fenylobutazon, oksyfenbutazon). Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Dawkowanie:

Lek Pyralgina należy zawsze stosować zgodnie z poniższymi zaleceniami. U dorosłych w bólach występujących sporadycznie i gorączce - jednorazowo od 1 do 2 tabletek.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl