Quixx Grip-protect tabletki do ssania 20szt.

Kod produktu: 35936
Ocena: 0

Preparat chroni organizm przed wirusami i bakteriami chorobotwórczymi

Producent: BERLIN CHEMIE
Cena: 14,99 zł 14.99
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki do ssania

Opakowanie

1 op 20 tabletek

Skład

1 tabletka do ssania zawiera 10mg karagenu (Carragelose), izomalt, aromat cytrynowo-miętowy, aromat miodowy, mentol, żółty barwnik. Produkt zawiera izomalt i może być stosowany przez diabetyków. Jedna tabletka do ssania = 0,1 jednostek chlebowych (1 jednostka chlebowa odpowiada 12g węglowodanów).

Działanie

Substancja Carragelose zawarta w preparacie stabilizuje na śluzówce jamy ustnej i gardła powłokę nawilżającą, która powstaje w czasie ssania tabletki. Działa ona jak bariera ochronna przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy przeziębienia, a tym samym wspiera naturalną ochronę organizmu przed bakteriami i wirusami.Może być stosowany zapobiegawczo, jak również wspomagająco w leczeniu objawów przeziębienia i grypopodobnych.

Wskazania

Produkt może stosowany przez dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia; można stosować również w okresie ciąży i karmienia piersią. Ochrona i wspomaganie leczenia infekcji wirusowych górnych dróg oddechowych; do nawilżania jamy ustnej i gardła w przypadku np. kaszlu, chrypki lub oddychania suchym powietrzem; do ochrony i wspomagania leczenia objawów wynikających z suchości i/lub podrażnienia śluzówek jamy ustnej i gardła.

Sposób użycia

1 tabletka kilka razy dziennie w zależności od indywidualnych potrzeb, zwykle 3-6 razy dziennie. Produkt można stosować przez dłuższy czas, jeśli to konieczne; nie ma ryzyka przedawkowania.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl