REFLU-G saszetki x 20 szt.

Kod produktu: 41456
Ocena: 0

Roztwór doustny do leczenia refluksu żołądkowo-przełykowego.

Producent: SOLINEA
Cena: 31,07 zł 31.07
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

20 saszetek jednorazowych

Skład

Woda, standaryzowany kompleks galaktomannanu pochodzenia naturalnego, węglan wapnia, wodorowęglan sodu, naturalny aromat, suchy ekstrakt Malva sylvestris, hialuronian sodu, suchy ekstrakt Stevia rebaudiana, p-hydroksybenzoesan metylu, para-hydroksybenzoensan propylu.

Działanie

Wyrób medyczny przeznaczony do leczenia objawów refluksu żołądkowo-przełykowego. Reflu-G działa miejscowo poprzez wiele mechanizmów:

  • Tworzy mechaniczną barierę w jamie ustnej żołądka która utrudnia przedostanie się treści żołądkowej do przełyku;
  • Działa ochronnie, tworzy biofilm na błonie śluzowej żołądka i przełyku, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom w wyniku działania kwasu żołądkowego. Dzięki kompleksowi składników o właściwościach łagodzących i zmiękczających, Reflu-G pomaga złagodzić podrażnioną błonę śluzową.
  • Działa regeneracyjnie, sprzyja odbudowie nabłonka po wszelkich urazach;
  • Działa przeciwkwasowo, wykazuje zdolności do neutralizowania nadmiernej kwasowości soków żołądkowych.

Reflu-G zawiera naturalne składniki o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie; nie zawiera alginianów ani GMO, jest bezglutenowy, nie zawiera laktozy i nie zawiera cukrów. Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Wskazania

Wspomaganie leczenia objawów refluksu przełykowego

Sposób użycia

Przyjmować doustnie. Zalecana dawka: 1-2 saszetki po posiłku i przed snem.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Postępować zgodnie ze wskazówkami. Zawiera naturalne składniki o udowodnionej skuteczności. Przed zastosowaniem w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 lat, konieczna jest konsultacja z lekarzem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl