REGENERUM kuracja do stóp, skarpetki 1 para

Kod produktu: 33385
Ocena: 0

Skarpetki odżywiają przesuszoną i zrogowaciałą skórę stóp

Producent: AFLOFARM
Cena: 12,60 zł 12.60
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Skarpetki

Opakowanie

1 para

Skład

Mocznik odpo­wiada za utrzy­ma­nie nawod­nie­nia war­stwy rogo­wej naskórka. Wyko­rzy­sta­nie mocz­nika gwa­ran­tuje jego silne dzia­ła­nie zmięk­cza­jące i nawil­ża­jące. Masło shea inten­syw­nie odży­wia i popra­wia ela­stycz­ność skóry. Wita­mina E ma silne wła­ści­wo­ści odży­wia­jące, nawil­ża­jące i natłusz­cza­jące. Bar­dzo dobrze wnika w skórę, nada­jąc jej gład­kość, sprę­ży­stość i ela­stycz­ność.Kwas hialuronowy doskonale wiąże wodę w naskórku powodując że stopy są długotrwale nawilżone Olej z róży dzięki zawartości NNKT zapewnia odbudowę warstwy lipidowej naskórka intensywnie regeneruje i odżywia .

Działanie

Preparat w postaci nasączonych skarpetek do pielęgnacji wysuszonej i szorstkiej skóry stóp. Serum, którym nasączone są skarpetki otwiera pory w skórze pomagając składnikom aktywnym docierać do jej głębokich warstw. Aktywne mikrocząsteczki uwalniane są stopniowo zapewniając długotrwałe działanie serum .

Wskazania

Pielęgnacja suchej, zrogowaciałej i szorstkiej skóry stóp.

Sposób użycia

Nałożyć na umyte i osuszone stopy na 35-50 minut.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl