Raniberl Max 150 mg tabletki 10 szt.

Kod produktu: 32730
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat zmniejsza ilość kwasu żołądkowego, leczy zgagę, niestrawność

Producent: BERLIN CHEMIE
Cena: 4,41 zł 4.41
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki powlekane

Opakowanie

1 op. 10 tabletek

Dawka

150mg

Skład

167mg chlorowodorku ranitydyny (co odpowiada 150mg ranitydyny) oraz substancje pomocnicze.

Działanie

Substancją czynną preparatu jest ranitydyna, składnik ten hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku, co powoduje ustąpienie dolegliwości związanych z nadmiernym wydzielaniem kwasu solnego: nadkwaśności, zgagi, bólów w nadbrzuszu.

Wskazania

Preparat wskazany w leczeniu objawowym dolegliwości żołądkowych, takich jak: zgaga, niestrawność (dyspepsja), nadkwaśność soku żołądkowego, ból w nadbrzuszu, które nie są związane z chorobą organiczną przewodu pokarmowego.

Sposób użycia

Dla większości pacjentów 1 tabletka powlekana na dobę jest wystarczająca. Jednak, maksymalnie w ciągu 24 godzin można przyjąć 2 tabletki powlekane (jedną rano i drugą wieczorem). Tabletkę powlekaną należy połykać w całości popijając odpowiednią ilością płynu (np. szklanką wody). Dawka może być przyjmowana niezależnie od posiłku.

Przeciwskazania:

Uczuleniem (nadwrażliwość) na substancję czynną (ranitydynę) lub na którykolwiek z pozostałych składników leku; marskość wątroby z nadciśnieniem wrotnym w wywiadzie.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl