Ruskorex czopki doodbytnicze 10szt

Kod produktu: 1015
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Leczenie świądu, pieczenia i hemoroidów

Producent: MEDAGRO
Cena: 21,89 zł 21.89
quantity szt.

Opis

Producent:

MEDAGRO INTERN.

Postać

Czopki doodbytnicze

Opakowanie

10 czopków

Skład

1 czopek zawiera: substancje czynne: ruskogeniny 0,025 g, chlorowodorek tetrakainy 0,025 g substancje pomocznicze: polisorbat 60, triglicerydy o średniej długości łańcucha (gat. Migliol 812 lub równoważny), skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, tłuszcz stały.

Działanie

Ruskogeniny otrzymywane są z kłączy ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus), działają miejscowo przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i uszczelniająco na naczynia krwionośne. Tetrakainy chlorowodorek jest środkiem miejscowo znieczulającym.

Wskazania

Lek ten stosuje się doodbytniczo w objawach świądu i bólu okolicy odbytu, w stanach zapalnych błony śluzowej odbytnicy, w zapalniu zakrzepowym guzków krwawniczych, do łagodzenia świądu odbytu występującego z innych przyczyn. Zalecany jest również we wczesnej fazie hemoroidow. W leczeniu uzupełniającym po zabiegach chirurgicznych przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych.

Dawkowanie

Ruskorexl przeznaczony jest dla osób dorosłych. Stosować doodbytniczo. 1 czopek, 1 do 2 razy na dobę. Czopki stosować po wypróżnieniu. Jednorazowa terapia nie powinna trwać dłużej niż 2 tygodnie. U osób w podeszyłm wieku przed rozpoczęciem leczenia zalacana jest konsultacja z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nie Należy stosować w przypadku nadwrażliwości na ruskogeniny, tetrakainę lub którąkolwiek substancję pomocniczą. W przypadku ciąży przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza. Brak badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania w okresie ciąży. Ekstrakty z ruszczyka kolczastego mogą zwiększać skurcze macicy.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać czopki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl