SANUM Alkala N proszek 150g

Kod produktu: 11839
Ocena: 4

Zawierający składniki zapobiegające zakwaszeniu organizmu, suplement diety Alkala N jest polecany dla osób, które chcą zadbać o prawidłową równowagę kwasowo-zasadową. To preparat zasadowy, który łagodzi objawy w ostrych stanach chorobowych, takie jak zgaga, nudności, wymioty, wzdęcia, kwaśne odbijaniem, kac oraz kłopoty z przemianą materii. Produkt może być stosowany w celu uzupełniania niedoborów związków zasadowych w organizmie.

Producent: SANUM
Cena: 45,13 zł 45.13
quantity szt.

Opis

Proponowany przez sklep internetowy Apteka w Sieci suplement diety Alkala N przeciwdziała zakwaszeniu organizmu oraz zaburzeniom równowagi kwasowo-zasadowej.

Postać

Proszek

Opakowanie

150g proszku

Skład

Dwuwęglan sodu, dwuwęglan potasu, cytrynian sodu

Działanie

Preparat Alkala N wpływa na mezenchymę (przestrzeń międzykomórkową), która ma kluczowe znaczenie dla wszystkich procesów odżywczych oraz wydalniczych komórek organizmu. Dostarcza niezbędnych dla zachowania homeostazy elektrolitowej pierwiastków (selenu i potasu), łagodząc dyskomfort związany z układem pokarmowym i ze spożyciem alkoholu. Działa miejscowo alkalizująco w układzie trawiennym i wyzwala reakcje zwrotne między trzustką, dwunastnicą i żołądkiem.

Wskazania

W przypadku zgagi, pieczenia w przełyku, odczuwania nadkwaśności i goryczy; preparat może być stosowany przez osoby, które chcą zapewnić organizmowi właściwą równowagę kwasowo-zasadową.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Dawkowanie

Osoby dorosłe – 1 miarkę preparatu (3 g) rozpuścić w płynie o objętości 1/2 szklanki i wypić małymi porcjami w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt nie jest przeznaczony dla osób z zasadowicą, bezkwasowością żołądka, hipopotasemią oraz hypochlorydią.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać proszek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl