SANUM Notakehl D5 krople 10 ml

Kod produktu: 10885
Ocena: 2.71817 (Ilość ocen: 0)

Krople doustne, płyn na skórę

Producent: SANUM
Cena: 43,32 zł 43.32
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Roztwór

Opakowanie:

Buteleczka 10 ml

Skład:

Penicillium chrysogeum D5

Działanie:

Lek uzyskuje się z Penicillium chrysogenum. Nie jest antybiotykiem, nie zawiera kwasu penicylinowego, nie ma typowych dla antybiotyków beta laktamowych działań ubocznych, nie wywołuje alergii, nie jest hepatotoksyczny, nie niszczy fizjologicznej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, nie powoduje powstawania szczepów opornych na penicyliny. Notakehl działa specyficznie we wszystkich infekcjach wywołanych staphylokokami i streptokokami. Przez kolejne stosowanie MUCOKEHLU, NIGERSANU i NOTAKEHLU uzyskuje się znacznie wzmocnione efekty bodźcowe.

Wskazania:

Lek homeopatyczny o bardzo szerokim spektrum działania.Polecany jest w zakażeniach bakteryjnych takich jak: angina, zapalenie krtani, dziąseł, stany ropne po leczeniu i ekstrakcji zębów, schorzenia kręgosłupa, zespół kręgów szyjnych, lędźwiowych, zapalenie ucha, neuralgie, choroby układu moczowo-płciowego, gruczolak prostaty, zakażenia dróg moczowych, schorzenia dróg oddechowych, bronchity, pseudobronchity, trądzik.

Dawkowanie:

Doustnie: 1 raz dziennie 8 kropli przed jedzeniem. Zewnętrznie: a) 1 raz dziennie wcierać w zmienioną chorobowo skórę 5 – 10 kropli b) w przypadku stosowania preparatu NOTAKEHL w iniekcjach, w dni w które nie przyjmuje się zastrzyków, wcierać dwa razy w tygodniu 5 – 10 kropli w skórę zmienioną chorobowo lub w skórę okolicy łokciowej.

UWAGA:

Lek wydaje się tylko z przepisu lekarza.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl