SANUM Pefrakehl D5 krople 10 ml

Kod produktu: 4557
Ocena: 3.06634

Preparat działa przeciwgrzybiczo

Producent: SANUM
Cena: 46,21 zł 46.21
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Producent:

SANUM-KEHLBECK

Postać leku:

Krople doustne, roztwór

Opakowanie:

Buteleczka 10 ml

Skład:

Candida parapsilosis D5

Działanie:

Preparat działa przeciwgrzybiczo. Lek jest uzyskiwany z drożdży Candida parapsilosis. W myśl zasady homeopatii i teorii Enderleina wyższe patogenne formy Candida zostają pod wpływem niżej rozwiniętych form zawartych w preparacie inaktywowane i jako takie usuwane z organizmu przez nerki.

Wskazania:

Grzybice jelitowe szczególnie wywołane grzybem Candida, grzybice skóry i narządów płciowych, zakażenia jamy ustnej o podłożu bakteryjnym i wirusowym takie jak: afty, pęcherzyca, pęknięcia, ziarniaki przywierzchołkowe, zapalenie węzłów chłonnych, zapalenie jelita cienkiego, zapalenie ucha zewnętrznego, zapalenie wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Dawkowanie:

Doustnie, 1 raz dziennie 8 kropli przed jedzeniem. Zewnętrznie. 1 raz dziennie wcierać w zmienioną chorobowo skórę 5 – 10 kropli w przypadku stosowania preparatu PEFRAKEHL w iniekcjach, w dni w które nie przyjmuje się zastrzyków, wcierać dwa razy w tygodniu 5 – 10 kropli w skórę zmienioną chorobowo lub w skórę okolicy łokciowej.

UWAGA:

Lek wydaje się tylko z przepisu lekarza.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl