SANUM Quentakehl D5 krople 10 ml

Kod produktu: 10131
Ocena: 4.25

Krople doustne, płyn na skórę

Producent: SANUM
Cena: 46,15 zł 46.15
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Roztwór

Opakowanie:

Buteleczka 10 ml

Skład:

Penicilium glabrum D5

Działanie:

Quentakehl, uzyskiwany jest z pleśni grzyba Penicillium glabrum, ale nie ma cech antybiotyku, nie zawiera penicylinowego, nie wywołuje alergii, nie jest hepatotoksyczny, nie wpływa na zmianę flory jelitowej. Preparat działa w sposób specyficzny na infekcje wirusowe. Szczególnie dobry efekt uzyskuje się stosując równocześnie preparaty: Mucokhel lub Nigersan. W przypadku ostrych zakażeń górnych dróg oddechowych można stosować jednocześnie Quentakehl D5 krople i Notakehl D5 krople podając leki doustnie i donosowo.

Wskazania:

Ostre i utajone zakażenia wirusowe jak np. zapalenie krtani, oskrzeli, zapalenie zatok, gardła, zakażenia grypowe, jako lek wspomagający leczenie: migreny, SM, zawrotów głowy, choroba Meniera, półpasiec, ospa wietrzna, zespół sztywnego karku. Uzupełnienie leczenia preparatami zawierającymi grzyby przewlekłych zakażeń dróg moczowych i chorób zapalnych nerek.

Dawkowanie:

Doustnie: 1 raz dziennie 8 kropli przed jedzeniem. Zewnętrznie: 1 raz dziennie wcierać w zmienioną chorobowo skórę 5 – 10 kropli.

UWAGA:

Lek wydaje się tylko z przepisu lekarza.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl