SANUM Sankombi D5 krople 10 ml

Kod produktu: 6683
Ocena: 0

Krople doustne, płyn na skórę

Producent: SANUM
Cena: 46,21 zł 46.21
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać:

Roztwór

Opakowanie:

Buteleczka 10 ml

Skład:

0,5 ml Mucor racemosus D5 0,5 ml Aspergillus niger D5

Działanie:

Wg teorii Enderleina w komórkach krwi ludzi i zwierząt znajdują się mikroorganizmy, które w normalnych warunkach nie mają charakteru patogennego. Są to tzw. endobionty. Mucor racemosus i Aspergillus niger podlegają prawom cyklogenii tzn. ich rozwój przebiega fazowo od prymitywnej fazy do stadium bakterii, a następnie grzybów. Przy czym chorobotwórczość i zjadliwość wzrasta z każdą fazą. Sankombi jest preparatem zawierającym kombinację Mucor racemosus i Aspergillus niger. Wprowadzone do organizmu niższe formy niepatogenne tych drobnoustrojów powodują w zetknięciu z postaciami złośliwymi i ich rozpad oraz zablokowanie proliferacji. Produkty rozpadu wydalane są przez nerki, płuca, skórę. Działanie preparatu Sankombi D5 zostało potwierdzone w badaniach klinicznych przeprowadzonych u dzieci ze zwiększona podatnością na zakażenia górnych dróg oddechowych. Stwierdzono poprawę stanu klinicznego dzieci oraz zwiększone wydzielanie przez limfocyty T neopteryny (substancji aktywizującej makrofagi). Leczenie preparatem Sankombi D5 poprawia zarówno obraz kliniczny jak i parametry serologiczne. Stwierdzono również, że preparat przyczynia się do uaktywnienia i poprawy transportu produktów przemiany materii przez naczynia krwionośne i limfatyczne.

Wskazania:

Zwiększona zapadalność na infekcje, alergie.

Sposób użycia:

Doustnie: 1 raz dziennie 8 kropli przed jedzeniem.Zewnętrznie: 1 raz dziennie wcierać w zmienioną chorobowo skórę 5 – 10 kropli.UWAGA: Lek wydaje się tylko z przepisu lekarza.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl