SIGVARIS Rajstopy dla kobiet ciążowe

SIGVARIS Rajstopy dla kobiet ciążowe

Kod produktu: 5321
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Przeciwżylakowe rajstopy dla kobiet w ciąży

Producent: SIGVARIS
Cena: 81,96 zł 81.96
quantity szt.

Opis

Postać

Rajstopy dla kobiet w ciąży

Opakowanie

1 op

Działanie

Wyroby firmy Sigvaris zapewniają dobry efekt terapeutyczny dzięki proporcjonalnie zmieniającemu się uciskowi. Efekt uzyskujemy dzięki tkaninie, która gwarantuje, że aplikowany ucisk, osiąga zadaną wielkość w odpowiednim miejscu. Zastosowana specjalnie preparowana przędza zapewnia im odpowiednią elastyczności trwałą kompresję. Zastosowane do produkcji materiały zapewniają skórze możliwość oddychania oraz wydalania na zewnątrz nadmiernej wilgoci. Oznacza to, że niezależnie od wielkości temperatury zewnętrznej stwarzają odpowiedni komfort w ich użytkowaniu.W produktach SIGVARIS każdy detal wykonany jest ze szwajcarską precyzją. Perfekcja w dopasowaniu w części biodrowej:- Doskonale ukształtowana część biodrowa. Wysoce wszechstronne, mogą być noszone w każdych okolicznościach i w każdym czasie. Produkowane w I i II klasie ucisku, dostępne w wersji z odkrytą i zakrytą stopą. Różnorodność modeli, szeroki zakres rozmiarów, wiele naturalnych odcieni. Łatwe do zakładania i zdejmowania z bardzo wygodną stopą.

Wskazania

Dla kobiet w ciąży, które chcą zapobiec pojawianiu się żylaków lub mających problemy z nogami. Wyroby o zmiennym ucisku mogą być stosowane przez okres 9 miesięcy.

Sposób stosowania

Wyroby uciskowe Sigvaris muszą być dopasowywane przy kończynach wolnych od obrzęku u pacjentów w pozycji stojącej. Ciężar ciała powinien być oparty na kończynie, która ma być mierzona. Należy zawsze mierzyć obie kończyny.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl