SOLGAR Advanced 40+acidophilus kapsułki 60szt

Kod produktu: 18465
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Specjalne szczepy naturalnie występujących bakterii jelit.

przy przedpłacie na konto wysyłka 0zł!!! *

 

*koszt wysyłki zostanie odliczony od zamówienia

Producent: SOLGAR VITAMIN & HERB
Cena: 84,00 zł 84.00
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

60kapsułek

Skład:

  • Zawiera: L. acidophilus, LA-5® - 300 milionów mikroorganizmów,
  • L. rhamnosus GG, LGG® - 300 milionów mikroorganizmów,
  • L. paracasei, L. CASEI 431® - 300 milionów mikroorganizmów,
  • B. lactis, BB-12® - 300 milionów mikroorganizmów,
  • S. thermophilus, TH-4™ - 300 milionów mikroorganizmów.

sproszkowane bakterie Acidophilus i inne probiotyki (maltodekstryna, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; kultury probiotyczne, alginian sodu, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu).Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)

Działanie

Szczepy bakterii oferowane przez Solgara są żywe. Wszystkie szczepy wy­konywane są z pierwszego pasażu. Szczepy bakterii stosowane przez firmę Solgar są odporne na wysoki poziom kwasowości żołądka, ale w celu uzyskania dodatkowej ochro­ny produktów z tej serii zastosowano kapsułkowanie w mikrokapsuł­ki z matrycy polisacharydowej, która zwiększa ich możliwości przeży­cia w układzie pokarmowym. Kapsułka rozpuszcza się bardzo szybko, a żel polisacharydowy w kap­sułce tworzy matrycę ochronną wokół bakterii. Żel ten jest odporny na kwas żołądkowy i rozpuszcza się dopiero w mniej kwaśnym środowisku dwunastnicy, w której bakterie są uwalniane, aby spełniły swoją funk­cję w przewodzie pokarmowym. Nowe szczepy testowano w kwaśnym środowisku podobnym do śro­dowiska panującego w żołądku i stwierdzono, że mogą one prze­trwać dwie godziny. W odróżnieniu od zwykłych probiotyków mogą być więc przyjmowane podczas posiłku.

Wskazania

Biegunka zakaźna (biegunka podróżnych), zespół jelita nadwrażliwego, zaparcia, zapalenie uchyłka jelita grubego, wiatry i wzdęcia, celiaka, drożdżyca, niestrawność, przepuszczalność jelit, pasożyty, dysbioza bakteryjna (brak równowagi flory bakteryjnej), alergie.

Dawkowanie

1 do 2 kapsułek dziennie

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapacho­wych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.

Dane techniczne

Ostrzeżenia może być stosowany przez wegetarian
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl