SOLGAR L-Teanina 150mg kapsułki 60szt

Kod produktu: 16339
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

L-teanina wpływa kojąco na układ nerwowy

przy przedpłacie na konto wysyłka 0zł!!! *

 

*koszt wysyłki zostanie odliczony od zamówienia

Producent: SOLGAR VITAMIN & HERB
Cena: 144,00 zł 144.00
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Dawka

150mg

Opakowanie

60kapsułek

Skład:

Jedna kapsułka zawiera. L-Teanina 150 mg.

Naturalne substancje pomocnicze: Otoczka kapsułki roślinnej hydroksypropylometyloceluloza. Substancja wypełniająca, celuloza mikrokrystaliczna. Substancje przeciwzbrylające, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu otrzymywany z roślinnego kwasu stearynowego.

Działanie

L-teanina jest aminokwasem, który występuje niemal wyłącznie w zielo­nej herbacie i obecnie zyskuje na popularności, jako alternatywa dla środ­ków uspokajających i relaksujących. L-teanina z łatwością pokonuje barierę krew-mózg i zdaje się zwięk­szać poziom neuroprzekaźnika hamującego kwasu gamma-aminoma­słowego (GABA), wpływając także na poziom serotoniny i dopaminy. L-teanina pobudza emitowanie fal mózgowych alfa, prowadząc do sta­nu głębokiego relaksu i jednocześnie czujności umysłowej podobnego do stanu osiąganego podczas medytacji. Sprzyja w ten sposób zrelaksowaniu i czujności umysłu bez stosowania środków uspokajających.Osoby w stresie mogą zminimalizować wiele szkodliwych skutków stresu za pomocą L-teaniny bez konieczności stosowania środków uspokajających.Teanina może zwiększać stężenie leków chemioterapeutycznych oraz obniżać poziom glutationu w komórkach nowotworowych.Teanina zdaje się zwiększać poziom dopaminy oraz serotoniny w mózgu i w związku z tym może być zastosowana do usprawnienia zdolności uczenia się i poprawy pamięci.Teanina prowadziła do udokumentowanego złagodzenia objawów psychicznych, społecznych i fizycznych związanych z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

Wskazania

Lęk, ataki paniki, depresja, bezsenność, układ krążenia, zespół napięcia przedmiesiączkowego, równowaga emocjonalna, poprawa pamięci/zdolności uczenia się.

Dawkowanie

1 kapsułka dwa razy dziennie

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują­cych, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.

Dane techniczne

Ostrzeżenia może być stosowany przez wegetarian
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 2 miesiące
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl