SOLGAR Nutri-Nano CoQ-10 kapsułki 50szt

Kod produktu: 16338
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Nutri-Nano koenzym CoQ-10

przy przedpłacie na konto wysyłka 0zł!!! *

 

*koszt wysyłki zostanie odliczony od zamówienia

Producent: SOLGAR VITAMIN & HERB
Cena: 179,00 zł 179.00
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Kapsułki

Opakowanie:

50 kaspułek

Skład:

Koenzym Q-10 Nutri-Nano oraz substancje pomocnicze: polisorbat 80, triglicerydy o pośredniej długości łańcucha, żelatyna, glicerol, papryka.

Naturalne substancje pomocnicze Emulgator Polisorbat 80 (obojętny). Triglicerydy o pośredniej długości łańcucha . Otoczka kapsułki żelowej (żelatyna, glicerolroślinny). Barwnik: papryka(zawiera soję), dwutlenek tytanu.

Działanie:

Koenzym Q10 jest naturalną substancją wytwarzaną przez organizm, jest niezbędnym składnikiem mitochondrium tj. części komórki odpowiedzialnej za produkcję energii. Koenzym Q10 (CoQ10) uczestniczy w wytwarzaniu ATP, który jest substancją energetyczną we wszystkich procesach organizmu.

Opis

Solgar Nutri-Nano CoQ-10 Koenzym Q10 w nanotechnologii Nutri-Nano to opatentowana nanotechnologia, dzięki której składniki odżywcze rozpuszczalne w tłuszczach są przekształcane w składniki amfifilowe, czyli substancje rozpuszczalne zarówno w tłuszczach jak i wodzie. Odbywa się to poprzez umieszczenie składników rozpuszczalnych w tłuszczach w rozpuszczalnej w wodzie otoczce o rozmiarach nanometrycznych zwanej micelą. W ten sposób omija się potrzebę emulgacji emulacji micelizacji w jelitach, dzięki czemu CoQ10 sprawnie dociera do miejsc absorpcji w jelicie cienkim.W wyniku starzenia się organizmu poziom koenzymu Q10 obniża się u każdego z czasem. Poziom CoQ10 we krwi i tkankach zmniejsza się nie mniej więcej od 30 roku życia (100%, 40 latek ma go na poziomie ok. 72%, a 80 latek na poziomie, 50%) ale również na skutek niewłaściwej diety, nadmiernego i częstego odchudzania się, nadużywania alkoholu i leków.

Zastosowanie

Choroby układu krążenia. Zastoinowa niewydolność serca, wysokie ciśnienie krwi, kardiomiopatia, dusznica bolesna, wszczepienie bypassów. Cukrzyca, zapalenie ozębnej, choroby dziąseł, upośledzenie odporności, choroby nowotworowe, odchudzanie, dystrofia mięśniowa, działanie antyoksydacyjne. To nieoceniony składnik diety osób uprawiających sport, a także tych, które pragną pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Poza tym Nutri-Nano™ CoQ10 to znakomity antyutleniacz.

Dawkowanie:

1 kapsułka dziennie.

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapacho­wych lub barwiących. Naturalne substancje pomocnicze Emulgator Polisorbat 80 (obojętny). Triglicerydy o pośredniej długości łańcucha. Otoczka kapsułki żelowej (żelatyna, glicerolroślinny). Barwnik papryka(zawiera soję), dwutlenek tytanu.

Dane techniczne

Ostrzeżenia produkt bez cukru
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania na 45 dni
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl