SOLGAR Olej z dzikiego Oregano kapsułki 60szt

Kod produktu: 13990
Ocena: 3.7 (Ilość ocen: 0)

Olejek z oregano tradycyjnie stosuje się w celu poprawy trawienia, funk­cjonowania układu oddechowego i immunologicznego.

przy przedpłacie na konto wysyłka 0zł!!! *

 

*koszt wysyłki zostanie odliczony od zamówienia

Producent: SOLGAR VITAMIN & HERB
Cena: 88,00 zł 88.00
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

60kapsułek

Skład:

Jedna kapsułka zawiera. Mieszanka dzikiego oregano 175 mg. Oliwa z oliwek "Extra Virgin", standaryzowany olejek z dzikiego oregano (olejek lotny) 17.5 mg oraz naturalne substancje pomocnicze żelatyna i glicerol.

Działanie

Olejek z oregano tradycyjnie stosuje się w celu poprawy trawienia, funk­cjonowania układu oddechowego i immunologicznego oraz ze względu na jego właściwości antyoksydacyjne. Zawiera związki fenolowe, karwa­krol i tymol, które zdaniem naukowców odpowiadają za korzystne właści­wości oregano. Stwierdzono, że karwakrol i tymol hamują rozwój różnych bakterii i grzybów oraz mogą być pomocne w zachowaniu odpowiedniej równowagi mikroflory jelitowej i właściwego trawienia. Oregano ma silne właściwości antyoksydacyjne i w jednym z badań stwier­dzono nawet, że jest 42 razy bardziej aktywne niż jabłka. Wynika to z sy­nergistycznego działania związków fenolowych, a w szczególności kwa­su rozmarynowego, który również odpowiada za właściwości antyoksyda­cyjne rozmarynu. Inne naturalne składniki olejku z oregano to między in­nymi triterpenoidy, takie jak kwas oleanolowy, sterole, beta-karoten i wi­tamina C.

Wskazania

Grzybice paznokci można wcierać zawartośc kapsułki w płytkę paznokcia jako uzupełnienie kuracji doustnej.Zalecany w leczeniu dolegliwości układu trawiennego w nieżycie żołądka, wzdęciach. Kwas rozmarynowy i tymol działają antyoksydacyjnie.Dodatkowo działa rozkurczowo w przewodzie pokarmowym i oddechowym. W celu poprawy funkcjonowania układu oddechowego i immunologicznego.

Dawkowanie

1kapsułka dziennie

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapa­chowych lub barwiących.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 2 miesiące
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl