SORA PROTECT Aerozol na włosy 50ml

Kod produktu: 39713
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Aerozol na włosy przeznaczony do stosowania w celu uniknięcia zarażenia wszawicą i przeciwdziałania nawrotom choroby. Może być używany u osób dorosłych i dzieci od 1. miesiąca życia.

Producent: AFLOFARM
Cena: 9,84 zł 9.84
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Pojemnik ze spryskiwaczem 50ml

Skład

Isododecane, hydrogenated tetradecenyl/methyl pentadecene, Cyclopentasiloxane, 4-terpineol, salvia lavandulaefolia leaf oil, neem oil, citronella oil, geraniol oil.

Działanie

Wyrób medyczny SORA PROTECT wykazuje właściwości powlekające, zapobiegając kolonizacji skóry głowy przez wszy a powstała na włosach warstwa okluzyjna przytwierdzaniu się do nich jaj/gnid. Obecne w produkcie składniki o intensywnym zapachu, maskują naturalną woń skóry człowieka, dzięki czemu utrudniają pasożytom orientację i zniechęcają je do zasiedlenia się na skórze głowy.

SORA PROTECT jest szczególnie zalecana w przypadkach zwiększonego ryzyka zarażenia wszawicą, takich jak:

  • kiedy wśród domowników obecna jest osoba zarażona wszawicą
  • kiedy w otoczeniu dziecka, w szkole lub przedszkolu, panuje wszawica
  • w dużych skupiskach ludzi, kiedy warunki higieniczno-sanitarne mogą być zaniżone np. w schroniskach, w trakcie grupowych wyjazdów (kolonie, obozy wypoczynkowe)

Wskazania

Codzienne stosowanie u osób dorosłych i dzieci od 1. miesiąca życia, ochrona przed zarażeniem się wszawicą i przeciwdziałanie nawrotom choroby.

Sposób użycia

Stosować codziennie na owłosioną skórę głowy i włosy. Przed rozpoczęciem należy wstrząsnąć pojemnik, a następnie równomiernie spryskać głowę i włosy z odległości 30-40cm i pozostawić do wyschnięcia. Po zastosowaniu wyrobu włosów nie należy suszyć za pomocą suszarki.

U małych dzieci aplikacja powinna być prowadzona pod nadzorem osób dorosłych.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl