SORA Płyn do zwalczania wszawicy 100ml

Kod produktu: 9338
Ocena: 0

Płyn do zwalczania wszawicy głowy

Producent: ANIDA
Cena: 18,72 zł 18.72
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Butelka 100ml

Skład

Dimetikon.

Działanie

Podany na skórę nie wchłania się, co zmniejsza ryzyko działania niepożądanego nawet wtedy, gdy jest zastosowany na podrapaną skórę głowy.Preparat zawiera dimetikon, który jest bezbarwnym i bezwonnym syntetycznym olejem polimetylosilikonowym o jedwabistej, nietłustej konsystencji. Jest szeroko stosowany w przemyśle kosmetycznym. Nie absorbuje się przez skórę i jest stosowany jako skórny lek osłaniający. Wnika w najmniejsze przetchlinki oddechowe, czyli system tchawek pasożyta, szczelnie zamyka je i uniemożliwia oddychanie. Po 10 minutach od zastosowania wszy, jak również ich jaja (gnidy), ulegają uduszeniu i wysuszeniu. Po zastosowaniu preparatów z dimetikonem nie obserwuje się powrotu funkcji życiowych pasożyta. Dimetikon obniża również przyczepność gnid, co ułatwia ich wyczesywanie.

Wskazania

Zwalcza wszy i gnidy głowy.

Do stosowania we wszystkich grupach wiekowych.

Sposób użycia

Płyn nakładać na suche włosy aż do całkowitego zwilżenia włosów i skóry głowy. Pozostawić na 10 minut, wyczesać włosy pasmo po po paśmie za pomocą załączonego gęstego grzebienia higienicznego. Po dokładnym oczyszczeniu włosów należy je starannie umyć ciepłą wodą i odpowiednim do rodzaju włosów szamponem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl