STOPRIX TRAVEL Aerozol do dezynfekcji rąk i powierzchni 90ml

Kod produktu: 42062
Ocena: 0

Aerozol do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk i powierzchni niemających kontaktu z żywnością. Spray wykazuje działanie wirusobójcze (w tym koronawirusa) , grzybobójczym oraz antybakteryjnym. Praktyczny rozmiar pojemnika idealnie sprawdza się w podróży, zawsze pod ręką.

Producent: BIOVENA PHARMA
Cena: 12,80 zł 12.80
quantity szt.

Opis

Postać

Spray

Opakowanie

Pojemnik z dozownikiem 90ml

Skład

Składnik czynny: Etanol 72g/100g

Działanie

STOPRIX Aerozol to specjalistyczny produkt służący do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni niemających kontaktu z żywnością, wykazujący działanie wirusobójcze (w tym na koronawirusa), grzybobójcze, jak również antybakteryjne. Błyskawicznie dezynfekuje dłonie oraz powierzchnie, przez co okazuje się niezastąpiony w domu, miejscach publicznych i w podróży.

Produkt przeznaczony jest do powszechnego oraz profesjonalnego stosowania w jednostkach służby zdrowia.

Zawarta w preparacie gliceryna łagodzi wysuszające działanie alkoholu etylowego. Dodatek mentholu zapewnia łagodny i świeży zapach.

Wskazania

Dezynfekcja dłoni i powierzchni.

Sposób użycia

  • Dezynfekcja higieniczna - spryskać dłonie 2 x 3ml, wcierać dokładnie w skórę rąk przez minimum 30 sekund.
  • Dezynfekcja chirurgiczna - spryskać dłonie 2 x 3ml, wcierać 3 minuty i czynność powtórzyć. Odczekać do całkowitego wchłonięcia. Preparat stosować na czyste dłonie.
  • Dezynfekcja powierzchni - spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 20cm, dbając o całkowite jej pokrycie.  Odczekać 60 sekund. Wytrzeć do sucha czystą szmatką lub ręcznikiem papierowym.

Nie stosować do powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Ostrzeżenia

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać kontaktu z oczami. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F.

W przypadku kontaktu z oczami: Przepłukać oczy przez kilkanaście minut (ok. 15) dużą ilością wody, trzymając powieki szeroko rozwarte. Unikać silnego strumienia, ze względu na niebezpieczeństwo uszkodzenia rogówki. Natychmiast skonsultować się z lekarzem. Narażenie inhalacyjne: W razie wystąpienia zawrotów głowy wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, w razie braku szybkiej poprawy zasięgnąć porady lekarza.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl