SUNSTAR GUM Ortho Travel Szczoteczka do zębów ortodontyczna | Podróżna

Kod produktu: 38780
Ocena: 0

Szczoteczka ortodontyczna przystosowana do czyszczenia zębów wokół urządzeń ortodontycznym takich jak łuki, zamki i klamry. Możliwość zamknięcia główki w rączce szczoteczki umożliwia jej wygodne przechowywanie.

Producent: SUNSTAR
Cena: 8,79 zł 8.79
quantity szt.

Opis

Seria produktów ortodontycznych GUM Ortho to unikatowy system zaprojektowany specjalnie dla osób noszących aparaty ortodontyczne, pomaga zapobiegać problemom i chronić zdrowie zębów i dziąseł.


Postać

Szczoteczka ortodontyczna (miękkie włosie)

Opakowanie

1 szczoteczka + Etui na główkę

Działanie

Szczoteczka GUM Ortho posiada specjalnie opracowaną główkę z włosiem wyciętym w kształt litery V. Ten specyficzny kształt pozwala na dokładne czyszczenie zębów wokół elementów aparatu ortodontycznego.

Główka szczoteczki w wygodny sposób chowa się w rączce umożliwiając higieniczne i wygodne przechowywanie. Gumowe wykończenie zwiększa komfort i kontrolę podczas szczotkowania. Otwory wentylacyjne umożliwiają wydostawanie się nadmiaru wilgoci. Szczoteczka sprawdza się doskonale podczas podróży.

  Szczoteczka GUM Ortho Travel w zamkniętej, poręcznej formie.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl