Simetigast Forte 0,24g kapsułki 20 szt.

Kod produktu: 23782
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat łagodzi wzdęcia

Producent: MEDANA
Cena: 13,33 zł 13.33
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Kapsułki elastyczne

Dawka:

240 mg

Opakowanie:

20 kapsułek

Skład:

Symetykon 240 mg oraz substancje pomocnicze: żelatyna, gliceryna, żółcień pomarańczowa, woda oczyszczona

Działanie:

Simetigast Forte wspomaga również usuwanie piany, gazów i powietrza z przewodu pokarmowego przed badaniami diagnostycznymi jamy brzusznej - ultrasonografią, endoskopią i radiografią, dzięki czemu ulega poprawie jakość uzyskiwanych obrazów.

Wskazania:

Do łagodzenia objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej, do których należą: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować w przypadku: stwierdzonej wcześniej nadwrażliwości na symetykon lub jakikolwiek inny składnik wyrobu; stwierdzenia lub podejrzenia perforacji lub niedrożności przewodu pokarmowego.

Dawkowanie:

W zaburzeniach żołądkowo-jelitowych: dorośli i młodzież powyżej 12-go roku życia 2-3 razy dziennie po 1 kapsułce. Kapsułkę należy przyjmować podczas jedzenia lub po posiłku. Przyjmować w całości popijając wystarczającą ilością płynu. Przed badaniami diagnostycznymi: 1 kapsułka wieczorem w dniu poprzedzającym badanie i 1 kapsułka rano w dniu badania.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl