Sinulan Forte Aroma-plaster x 5 szt.

Kod produktu: 42650
Ocena: 0

Plastry zawierające 100% składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Ułatwiają oddychanie i udrażniają zatkany nos.

Producent: WALMARK
Cena: 13,35 zł 13.35
quantity szt.

Opis

Postać

Plaster

Opakowanie

5 szt.

Skład

Olejek eukaliptusowy, olejek miętowy z obniżoną zawartością mentolu i olejek lawendowy.

Działanie

Sinulan Forte zawiera olejki eteryczne z eukaliptusa oraz mięty i lawendy w formie samoprzylepnego plastra. Produkt stosowany jest jako środek ułatwiający oddychanie i niwelujący dyskomfort występujący przy zatkanym nosie. Działanie plastra polega na wydzielaniu naturalnych aromatów z olejku eukaliptusowego, olejku miętowego i olejku lawendowego, które ułatwiają oddychanie, szczególnie w nocy.

Składniki zawarte w plastrach powodują zwężanie naczyń krwionośnych w jamie nosowej, hamując produkcję kataru. Dzięki temu Sinulan Forte pomaga udrożnić drogi oddechowe. Plastry mogą być przyklejany bezpośrednio na ubranie i może być stosowany zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 18. miesiąca życia. Stosowanie plastra u dzieci poniżej 18. miesiąca życia może być niebezpieczne.

Wskazania

Ułatwianie oddychania i niwelowanie dyskomfortu występującego przy zatkanym nosie.

Sposób użycia

Plaster umieścić bezpośrednio na ubraniu (np. piżamie) w okolicy klatki piersiowej. Eteryczne działanie naturalnych aromatów wydzielanych przez preparat utrzymuje się przez 6-8 godzin, dlatego zaleca się naklejenie plastra przed pójściem spać.

Uwagi

Nie stosować u osób z rozpoznaną alergią na olejki eteryczne ani u chorych na astmę. Nie stosować u dzieci poniżej 18. miesiąca życia. Produkt tylko do użytku zewnętrznego przeznaczony do naklejenia na tkaninę. Plastry są przeznaczone do jednorazowego użytku. Po użyciu wyrzucić. Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i ranami na skórze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl