Sinulan Forte Express Junior aerozol do nosa 20ml

Kod produktu: 39397
Ocena: 0

Wyrób medyczny do stosowania wspomagającego i profilaktycznego przy stanach zapalnych, takich jak: zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok, suchość nosa. Pomaga szybko i skutecznie usunąć wydzielinę.

Producent: SIIT
Cena: 34,99 zł 34.99
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór izotoniczny

Opakowanie

Buteleczka 20ml, sterylna nakładka, ulotka

Skład

Captomucil, woda, kwas chlorowodorowy, sacharynian sodu, chlorek sodu, aromat mietowy, dekspantenol, sól sodowa metyloparabenu (nipagina)

Działanie

Mucyna to fizjologiczny składnik wydzielin człowieka. Nadmiernie wydzielana podczas infekcji dróg oddechowych sprawia, że śluz jest zbyt lepki aby mógł zostać wydalony i powoduje zatykanie zatok przynosowych.

SINULAN Forte zawiera CAPTOMUCIL, opatentowany składnik, który redukuje lepkość śluzu, pozwalając na szybkie i skuteczne usunięcie wydzieliny.

Wskazania

Katar, zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok, suchość nosa

Sposób użycia

  • Dzieci od 3 do 6 lat - 1 dawka aerozolu do każdego otworu nosowego, do 2 razy na dobę
  • Dzieci od 6. roku życia i dorośli - 1-2 dawki aerozolu do każdego otworu nosowego, do 4 razy na dobę

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci poniżej 3 lat. W przypadku ciąży lub karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy stosować preparatu przez okres dłuższy niż kolejne 30 dni. Jeśli objawy nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl