Sinulan forte JUNIOR plastry aromatyczne od 18. miesiąca x 5 szt.

Kod produktu: 43037
Ocena: 0

Plaster aromatyczny z naturalnymi olejkami eterycznymi na dobry sen.

Producent: WALMARK
Cena: 15,44 zł 15.44
quantity szt.

Opis

Postać

Plaster aromatyczny

Opakowanie

5 szt.

Skład

Olejek miętowy, olejek sosnowy, olejek eukaliptusowy, ekstrakt ze skórki pomarańczy, olejek rozmarynowy.

Działanie

Przyklejany na ubranie Sinulan Forte Plaster aromatyczny JUNIOR stopniowo uwalnia aromaty olejków eterycznych. Wśród jego składników znajdują się: sosna - główny składnik preparatów o właściwościach kojących, eukaliptus - znany ze swoich właściwości ułatwiających oddychanie, odświeżająca mięta oraz olejki rozmarynowy i pomarańczowy o wielu zaletach i zastosowaniach.

Wskazania

Ułatwianie zasypiania u dzieci od 18. miesiąca życia.

Sposób użycia

  • Otworzyć opakowanie
  • Usunąć warstwę zabezpieczającą plaster i umieścić plaster bezpośrednio na ubraniu (np. na piżamie) w okolicy klatki piersiowej.
  • Eteryczne działanie naturalnych aromatów uwalnianych przez preparat utrzymuje się do 8 godzin, dlatego zaleca się naklejenie plastra przed pójściem spać.

Ostrzeżenia

Nie stosować bezpośrednio na skórę. Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Może powodować alergiczną reakcję skórną. W przypadku podrażnienia lub uszkodzenia skóry zasięgnąć porady lekarskiej. W przypadku podrażnienia lub uszkodzenia skóry zasięgnąć porady lekarskiej.

W przypadku konsultacji z lekarzem przedstawić etykietę lub opakowanie produktu. Trzymać z dala od dzieci. U dzieci w wieku od 18 do 36 miesięcy plaster należy przykleić w miejscu z dala od zasięgu ich rączek. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl