Smecta saszetki 10 szt. IMPORT

Kod produktu: 19487
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat działa przeciwbiegunkowo

Cena: 8,22 zł 8.22
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Proszek

Opakowanie:

10 saszetek

Skład:

Diosmektyt 3 g oraz substancje pomocnicze: glukoza jednowodna, sacharynian sodu, aromat waniliowy, aromat pomarańczowy

Działanie:

Preparat wykazuje silne właściwości powlekające błonę śluzową przewodu pokarmowego. Na skutek oddziaływania z występującymi w śluzie glikoproteinami Smecta zwiększa wytrzymałość warstwy śluzu na czynniki drażniące. Smecta ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego, jest przepuszczalna dla promieniowania rentgenowskiego, nie barwi kału oraz w stosowanych zwykle dawkach nie zmienia fizjologicznego czasu pasażu jelitowego.

Wskazania:

W leczeniu ostrej i przewlekłej biegunki u dorosłych i dzieci.

Przeciwwskazania:

Nietolerancja fruktozy, zespół złego wchłaniania glukozy i/lub galaktozy, niedobór sacharazy-izomaltazy, nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenia:

Przed zastosowaniem leku w okresie ciąży i karmienia piersią należy poradzić się lekarza.

Dawkowanie:

Dzieci po konsultacji z lekarzem, zwłaszcza w przypadku biegunek ostrych: do 1 roku - 1 saszetka na dobę, w wieku od 1 do 2 lat - 1 do 2 saszetek na dobę, powyżej 2 lat - 2 do 3 saszetek na dobę. Dorośli: zwykle podaje się 3 saszetek na dobę. Na początku leczenia, w przypadku ostrej biegunki, można podwoić dawkę dobową.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl